reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny na jutro przypada mi termin @ Kto jutro testuje rano ze mną ? jak się czujecie ? Mnie pobolewa brzuch jak na @ i trochę jestem tym podłamana coś czuje że nici będą z tego cyklu :(
 
reklama
Zaczynam panikować :)
W poprzedniej ciąży nie miałam mdłości, (może ze 4 razy wyniotowałam) w tej zdarzyły się raz wymioty i nieraz było mi mdło. Dziś nic a nic i zaczynam się bać.
Poroniłam przed poprzednią ciążą dwa razy, raz byłam łyżeczkowana.

brak objawow to tez objaw ;)

Dziewczyny na jutro przypada mi termin @ Kto jutro testuje rano ze mną ? jak się czujecie ? Mnie pobolewa brzuch jak na @ i trochę jestem tym podłamana coś czuje że nici będą z tego cyklu :(

trzymam kciuki!
 
Dziewczyny na jutro przypada mi termin @ Kto jutro testuje rano ze mną ? jak się czujecie ? Mnie pobolewa brzuch jak na @ i trochę jestem tym podłamana coś czuje że nici będą z tego cyklu :(
Jestem z tobą:-) mnie też boli brzuch. Dodatkowo bolą piersi. Rano jadę na bete. Testu nawet nie będę robić skoro w Sobotę beta wyszła 5.78. To nawet jeśli jakimś cudem jutro nawet by się podwoiła to i tak test o czulosci 25 nic by nie wykazał. Trzymam kciuki :-D
 
Dziewczyny na jutro przypada mi termin @ Kto jutro testuje rano ze mną ? jak się czujecie ? Mnie pobolewa brzuch jak na @ i trochę jestem tym podłamana coś czuje że nici będą z tego cyklu :(
Hej Kochana ja mam termin na środę także blisko Ciebie :). Też czekam, brzuch pobolewa, pryszczyki wyszły [emoji1787] także nie wiem czy jeszcze jest szansa, ale póki nie ma @ trzeba mieć nadzieję:)
 
Jestem z tobą:-) mnie też boli brzuch. Dodatkowo bolą piersi. Rano jadę na bete. Testu nawet nie będę robić skoro w Sobotę beta wyszła 5.78. To nawet jeśli jakimś cudem jutro nawet by się podwoiła to i tak test o czulosci 25 nic by nie wykazał. Trzymam kciuki :-D
Trzymam kciuki za Twoją bete, nie spotkałam się nigdy żeby beta powyżej 5 nie oznaczała ciąży..
 
reklama
Do góry