reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Witam Was dziewczyny. Siostra podrzuciła mi tę stronkę bo sama spodziewa się 1 dziecka na luty a ze okazało się że wyszly mi pozytywne 3 testy i brak miesiaczki więc wszystko wskazuje na to że też się dziecka spodziewam i też pierwszego na kwiecień wg aplikacji około na 11.04. Pozdrawiam
 
Nieśmiało się witam dziewczyny, bo zamierzam testować w najbliższym tygodniu. :)

@wikoosia @Napolka93 ja też chyba mam jutro termin spodziewanej @ :D Chyba, bo to był mój pierwszy @ po porodzie, także nie jestem pewna czy dalej mam cykle 28 dniowe. Z testem się wstrzymam do wtorku, a za Was trzymam kciuki! :)
Dodam, że pierwsze dziecko urodziłam 18.04 i o tamtej ciąży dowiedziałam się 06.08, więc jest szansa, że historia się powtórzy. :D Według aplikacji wychodzi mi dokładnie ten sam PTP, który miałam w pierwszej ciąży- 13.04. :D
 
O mi też termin wychodzi na 7 kwietnia i wizyte mam 20.08 [emoji3] zastanawiałam się czy to nie za późno ale lekarka, którą wybrałam, nie miała wcześniejszego terminu. Nie wiem jak wytrzymam do tego czasu [emoji57]
Wstrzymaj się z lekarzem przynajmniej do końca przyszłego tygodnia :)
W teorii mam termin na 07.04 - idę do lekarza dopiero 20.08 - dla spokojności, bo już musi być widać :)
 
reklama
Do góry