reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ostatnia rozpoczęła się 28.06. Ale to termin z internetu, lekarz powie mi dokładnie 19.08, kiedy będzie kolejna wizyta :) gdzieś czytałam, ze warto poczekać 2 tygodnie od terminu spodziewanej miesiączki z wizytą u lekarza, ponieważ tak wcześnie często nic nie można zobaczyć na usg. Jedyny plus wizyty to zalecenie przyjmowania leku Duphaston, który wspiera proces zagnieżdżania się zarodka i zmniejsza ryzyko poronienia. To moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać, na szczęście na razie czuję się super :)
To tak jak u mnie ostatnia też 28.06 ;-)
ja póki co żadnych objawów choć dziś z córką spałam drzemkę 3 h co mi się nie zdarza zwykle wtedy gotuje lub sprzątam haha. A w poprzedniej wymiotowalam 5 miesięcy... schudłam 10 kg to było straszne, więc wiem co mówisz karolina2102. Wciąż tylko na kroplowach jechałam....
 
To tak jak u mnie ostatnia też 28.06 ;-)
ja póki co żadnych objawów choć dziś z córką spałam drzemkę 3 h co mi się nie zdarza zwykle wtedy gotuje lub sprzątam haha. A w poprzedniej wymiotowalam 5 miesięcy... schudłam 10 kg to było straszne, więc wiem co mówisz karolina2102. Wciąż tylko na kroplowach jechałam....
O to widzę że przechodziłas to samo co ja. To miejmy nadzieję że teraz nasze ciąże będą ciut łagodniejsze :D
 
O to widzę że przechodziłas to samo co ja. To miejmy nadzieję że teraz nasze ciąże będą ciut łagodniejsze :D
Ja schudłam w pierwszej ciąży 12 kg, a nie wymiotowalam ani razu. Miałam takie mdłości, że jak wstawalam rano to płakać mi się chciało że muszę cały dzień coś jeść:(. To było straszne, płakałam nad talerzem :(
 
Ja czekam jeszcze na termin @ i mam mega sucho i zastanawiam się czy jest jeszcze szansa :(
Jak mówiłam też szału nie ma, nawet około owulacji, było go mniej niż zwykle, aż myślałam że może cykl bezowulacyjny mam.
Głowa do góry. Jak długo nie ma @ jest szansa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry