reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Miałam sobie nie wkręcać, ale dwa dni temu zrobiłam test owulacyjny, bo bylam ciekawa, jak wyjdzie, no i wyszły od razu dwie tak mocne i grube krechy, że nawet na owulacje nie było aż tak. :oops: Podobno testy owulacyjne są w stanie wykryć bardzo wczesną ciążę. Nie wiem, co mam sądzić.
Najchętniej bym ciążowy zrobiła już jutro, ale chyba za wcześnie. Dopiero 10 dni po owulce będę...
 
reklama
Miałam sobie nie wkręcać, ale dwa dni temu zrobiłam test owulacyjny, bo bylam ciekawa, jak wyjdzie, no i wyszły od razu dwie tak mocne i grube krechy, że nawet na owulacje nie było aż tak. :oops: Podobno testy owulacyjne są w stanie wykryć bardzo wczesną ciążę. Nie wiem, co mam sądzić.
Najchętniej bym ciążowy zrobiła już jutro, ale chyba za wcześnie. Dopiero 10 dni po owulce jestem....

Niby już powinno coś być, najwiarygodniejsza będzie beta :)
 
Wiem, wiem. Tylko się boję falstartu. Że znowu będzie biochemiczna na przykład. Wolałabym w takim przypadku nie wiedzieć.
 
Dziewczyny kiedy najwcześniej mogę zrobic bete z krwi ? Ile dni od owu już coś powinno się pokazać 8dpo,9,10 ?? Ja już odliczam i odliczam nie mogę się doczekać wyniku :-)
 
Jak tam się dziś czujecie? Moje pobolewanie brzucha troszkę się zmniejszyło.... Dziewczyny macie już jakieś zachcianki? Ja osobiście narazie żadnych wręcz przeciwnie przez cały dzień nic bym nie jadła. . Obawiam się że będzie jak w pierwszej ciąży :oops: :oops: . Po miesiącu ciągle wymioty, 5 razy leżałam w szpitalu na wymioty ciężarnych. Masakra jakaś..Myślałam że zejdę z tego swiata ;) ;) . Mam nadzieję że ta ciąża będzie inna
 
Ostatnia edycja:
Jak tam się dziś czujecie? Moje pobolewanie brzucha troszkę się zmniejszyło.... Dziewczyny macie już jakieś zachcianki? Ja osobiście narazie żadnych wręcz przez cały dzień nic bym nie jadła. . Obawiam się że będzie jak w pierwszej ciąży :oops: :oops: . Po miesiącu ciągle wymioty

Ja tez nie mam zachcianek ale dzisiaj poczułam ze piersi nie bolą mnie jak przez ostatnie pare dni , robiłam bete rano wiec teraz muszę czekać na wynik
 
Powiedzcie mi jeszcze kochane jak u was jest z pracą.. Pracujecie? Zamierzacie iść na zwolnienie? . Jeśli tak to kiedy. Oczywiście ciąża to nie choroba wiadomo. Ale pracę są różne i tak się właśnie zastanawiałam bo z pierwszą córką będąc w ciąży nie pracowałam.
 
reklama
u mnie to pobolewania sa, niestety, i kregoslup mnie bardzo boli co mnie dodatkowo martwi. czasem chce mi sie czegos i tak laze i szukac, tu skubne, tu skubne ale bez szalu!
ja nie pracuje zawodowo, jestemw domu z dziecmi, mam w domu dwulatka, oraz trojke nieco starszych dzieci.
 
Do góry