reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
ja ogolnie nie mam jakiejs spiny, ale w aplikacji sobie wpisuje to teraz mialam 27 dniowy cykl i pokazalo mi ze owu mogla byc 2 dni wczesniej, a my sie przytulalismy po tym dniu wiec moze wogole za wczesnie
 
Ja takie cuda wianki miałam w poprzednim cyklu. Miałam okres który trwał 2 dni i był meeeega skapy. Żaden z testów nie pokazał mi zbliżającej się owulacji. Chociaż, szczerze powiem Ci, że moim zdaniem ten Twój test nie był jednoznaczny...
 
Ja takie cuda wianki miałam w poprzednim cyklu. Miałam okres który trwał 2 dni i był meeeega skapy. Żaden z testów nie pokazał mi zbliżającej się owulacji. Chociaż, szczerze powiem Ci, że moim zdaniem ten Twój test nie był jednoznaczny...
do mnie odpisujesz? no dla mnie tez nie so konca byl, ale cos tam bylo. ale tak jak pisalam, cykl mialam krotszy o 2 dni i owu tez sie musiala przesunac, a my sie przytulalisny w owu, wg aplikacji bo nie monitorowalam jakos szzegolnie u siebie, wiec za pozno. W tym miesiacu co 2 dni i bedzie git
 
reklama
Do góry