reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.
20190726_124828.jpeg
 
reklama
dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.Zobacz załącznik 1002796
Ja myślę żebyś jeszcze poczekala jak @ się nie rozkręcić i test nic nie pokaże to wtedy beta hcg Ale już po terminie spodziewana @
 
Ja mam jutro termin @ Ale jakoś tak dziwnie brzuch przestał boleć... chyba przyjdzie @ jeśli nie to wtedy będę testować.
 
dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.Zobacz załącznik 1002796
dla mnie cien jest!
ale z tymi cieniami to na dwoje babka wrozyla, idz na bete jesli mozesz i bedzie jasna sprawa!
trzymam kciuki
@zenka89 za Ciebie rowniez!

kto jeszcze testuje na dniach?
 
Ja nie mam co robic testow, rano mnie zalalo, 2 dni przed terminem @. Ale ten cykl byl dziwny, owu jakas bez sluzu, te plamienia brazowe. Milego dnia dziewczyny!
 
reklama
Do góry