reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
no ja mam na 29.07 to czekamy razem. Mi sie @ zaczyna brazowymi plamieniami wiec bedzie jasne
Mi tak samo się zaczyna @ i tak było również tym razem, gdy zaszłam w ciążę :) Ale plamienie nie rozkręciło się a zmieniło w dwie kreski ;) Pozdrawiam jako przyszła, grudniowa mamusia i trzymam kciuki za oczekujące na dobre wieści :D!!
 
Hello, u mnie termin z aplikacji pokazuje Ok 4 kwiecień. Jestem po jednym poronieniu wiec moja Pani Dr kazała niezwłocznie zrobić badania laboratoryjne. Beta b niska 18, progesteron b niski 4,25. Liczę jednak na to, że będę mogła zostać na tym forum:) jutro wizyta ginekologiczna, w środę mam powtórzyć bete i zrobić usg do końca tego tyg. Trzymam za Was wszystkie kciuki.
 
reklama
Do góry