reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja niedawno dopiero wróciłam, jeszcze byliśmy u znajomych.
Z maluszkiem wszystko ok, rusza się i to jest najpiękniejsze, co w życiu widziałam [emoji7] już taki mały człowieczek, ma rączki, nóżki, no wszystko żeby wyglądać jak człowiek [emoji16] serduszko 178, lekarz mówił, że ok. No i ma już 2,8 cm [emoji3590] na zdjęciu tak korzystnie nie wypadło, ale na usg na żywo to jest boskie [emoji3059]
Następna wizyta 08.10, to będą prenatalne. Mam zrobić tydzień wcześniej pappa [emoji6]
No i na usg już tylko 2 dni różnicy z om, więc będę posługiwać się om. Jutro zaczynam 11 tydzień [emoji3590]
IMG_20190917_213329.jpeg
 
reklama
Ja niedawno dopiero wróciłam, jeszcze byliśmy u znajomych.
Z maluszkiem wszystko ok, rusza się i to jest najpiękniejsze, co w życiu widziałam [emoji7] już taki mały człowieczek, ma rączki, nóżki, no wszystko żeby wyglądać jak człowiek [emoji16] serduszko 178, lekarz mówił, że ok. No i ma już 2,8 cm [emoji3590] na zdjęciu tak korzystnie nie wypadło, ale na usg na żywo to jest boskie [emoji3059]
Następna wizyta 08.10, to będą prenatalne. Mam zrobić tydzień wcześniej pappa [emoji6]
No i na usg już tylko 2 dni różnicy z om, więc będę posługiwać się om. Jutro zaczynam 11 tydzień [emoji3590]Zobacz załącznik 1023577
U nas już się wyrownalo usg z om. Dzidziuś ma 2,92 serduszko pięknie bije ;) A prenatalne za 2 tygodnie
 
Dziewczyny ja jutro mam wizytę i też strasznie się boję czy wszystko ok, czy serduszko bije. Też już najmłodsza nie jestem 38lat[emoji4] Dobrze wiedzieć że nie jestem osamotniona w swoich obawach, będziemy się razem wspierać [emoji16]
 
Dziewczyny ja jutro mam wizytę i też strasznie się boję czy wszystko ok, czy serduszko bije. Też już najmłodsza nie jestem 38lat[emoji4] Dobrze wiedzieć że nie jestem osamotniona w swoich obawach, będziemy się razem wspierać [emoji16]
No ja też dziś miałam stresa [emoji849] i wiadomo, że to się zmieni dopiero jak będę chociaż mogła usłyszeć bicie serca tym detektorem.
Trzymam kciuki za Ciebie, będzie wszystko ok [emoji4]
 
A właśnie, zapomniałabym. Pytałam co z dha, czy juz brać czy od 2 trymestru i mówił, że już mogę brać. Więc która bierze też to powiedzcie proszę, czy dokupujecie osobno, czy bierzecie już coś co zawiera wszystko w jednym? [emoji6]
 
Witam drogie Mamy :)
Wpadłam do Was zobaczyć co się dzieje, i widzę, że nie tylko ja cała w nerwach. 11 i pół tygodnia za mną a USG już jutro. Nie mogę się doczekać żeby zajrzeć co u niego. Wszystkie badania dopiero przede mną i ogromny stres - nie posiadam żadnego wywiadu rodzinnego, na dodatek staraliśmy się o bąbla przez ostatnie 4 lata. Tyle się człowiek nagimnastykował, że teraz chucha i dmucha na wszystko.
Trzymam kciuki i za Was i za siebie, żeby wszystko dobrze było (i pewnie trzymać będę do samego rana, bo nie śpię ostatnio po nocach).
Trzymajcie się ciepło w te jesienne dni :*
 
reklama
Do góry