reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Poproszę o przepis. :D Uwielbiam ciasto ze śliwkami.
Jeśli nie masz to przepis na kruszonke też Ci mogę podać, ja robię na wyczucie proporcje na kruszonke.
Piec około 40 minut w 160 stopniach. Jeśli termoobieg to 150 wystarczy ja na termo robiłam i 40 minut w zupełności wystarczyło. Dodałam śliwki i gruszki, według uznania można dodać co zechcesz.
 

Załączniki

  • IMG_20190914_142822.jpg
    IMG_20190914_142822.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 71
reklama
Bardzo poproszę. Mam jakiś przepis na kruche ciacho, z niego zazwyczaj korzystam ze swoją modyfikacją, też na wyczucie, ale Twoje apetyczniej wyglądało na zdjęciu. :D
 
Tak mnie nosi, że wytrzymać nie mogę. Zastanawiam się z kim ja właściwie żyję. Od 3 godzin proszę swojego, by wyłączył tą durną muzykę klubową. Leżę z migreną i zimnym okładem na głowie. Proszę o ciszę, chcę mieć święty spokój. W końcu "panienka" się obraża i wyłącza muzykę i się do mnie nie odzywa. Skwitowałam to tekstem, że po co te fochy i że jak chce sobie od rana do nocy barabanić tą wstrętną muzyką techno to niech sobie znajdzie dziewczynę, która podziela jego hobby! Na dyskotece do której tak namiętnie kiedyś latał!!! Oszaleć można. Nie wiem czy wytrzymam z dzieckiem jak się urodzi w takich warunkach jakie on codziennie funduje. Ciągły hałas. Nic więcej... Tak się żyć nie da.
Do mojego też nieraz pewne rzeczy nie docierają ale jak mnie coś boli to raczej to rozumie, wyciąga nawet mała na spacer, gdziekolwiek bym mogła odpocząć, jak można tak halasowac jak kogoś głowa boli do tego będąc w ciąży. Współczuję Ci. Jeszcze focha walnął, ale oni to duże dzieci nic nie zrobisz. Usiąść i płakać...
 
:( kolejny zastrzyk Neoparin. Robię wszystko teoretycznie jak trzeba, a dziś urosła mi wypukła krwawa, bolesna purpurowa bania. Już nie znajdę miejsca na kolejne wkłucia. Jestem jednym wielkim sińcem. Przez pierwsze 2 miesiące nic się nie działo, a teraz jest dramat. Już nie wiem, co robić :(
 
Do mojego też nieraz pewne rzeczy nie docierają ale jak mnie coś boli to raczej to rozumie, wyciąga nawet mała na spacer, gdziekolwiek bym mogła odpocząć, jak można tak halasowac jak kogoś głowa boli do tego będąc w ciąży. Współczuję Ci. Jeszcze focha walnął, ale oni to duże dzieci nic nie zrobisz. Usiąść i płakać...
Jutro mu za karę zrobię taką pobudkę, że na długo zapamięta. Za te dzisiejsze bardzo długie spanie do prawie 13 i za tą codzienną muzykę. Usłyszy wielką moc garnków jak będę obiad robić... a mamy kuchnię prawie połączoną z salonem, drugi pokój czeka dla dziecka [emoji2962][emoji57]
 
Bardzo poproszę. Mam jakiś przepis na kruche ciacho, z niego zazwyczaj korzystam ze swoją modyfikacją, też na wyczucie, ale Twoje apetyczniej wyglądało na zdjęciu. :D
Kruszonka : 200g mąki 100g masła 100g cukru. Proporcje na dużą ilość kruszonki
Ja teraz czekam za narzeczonym przywiezie bułki i pieczarki zrobię zapiekane bułeczki z pieczarkami i żółtym serem
 
:( kolejny zastrzyk Neoparin. Robię wszystko teoretycznie jak trzeba, a dziś urosła mi wypukła krwawa, bolesna purpurowa bania. Już nie znajdę miejsca na kolejne wkłucia. Jestem jednym wielkim sińcem. Przez pierwsze 2 miesiące nic się nie działo, a teraz jest dramat. Już nie wiem, co robić :(
Też tak miałam że na początku super, a teraz czasami mam takie guzy fioletowe. Lekarz powiedział, że wszystko ok i że ich nie rozmasowywać
 
Dziewczyny powiedzcie czy ja mam zwidy bo mi mój mówi że nie widać a ja czuję że mi obwód się zwiększył i brzuch a szczególnie Góra brzucha rośnie bo ja mam tendencje że w ciąży brzuch mam wysoko. Fotka rano z przed ciąży i rano z dziś. Dodam że nie mam wzdec ani zaparć i nie przytyłam jeszcze nic więc to nie obzarstwo hihi
@Emilia1988 rzuć no kawałek tego placka...
Widać już widać. Ja to w ogóle mam już taki brzuch, że masakra, a nic na plusie. Startuję z wagą 56 przy 166cm wzrostu.Zobacz załącznik 1022482
Dziewczyny, ale pięknie rośniecie [emoji7]
Tak mnie nosi, że wytrzymać nie mogę. Zastanawiam się z kim ja właściwie żyję. Od 3 godzin proszę swojego, by wyłączył tą durną muzykę klubową. Leżę z migreną i zimnym okładem na głowie. Proszę o ciszę, chcę mieć święty spokój. W końcu "panienka" się obraża i wyłącza muzykę i się do mnie nie odzywa. Skwitowałam to tekstem, że po co te fochy i że jak chce sobie od rana do nocy barabanić tą wstrętną muzyką techno to niech sobie znajdzie dziewczynę, która podziela jego hobby! Na dyskotece do której tak namiętnie kiedyś latał!!! Oszaleć można. Nie wiem czy wytrzymam z dzieckiem jak się urodzi w takich warunkach jakie on codziennie funduje. Ciągły hałas. Nic więcej... Tak się żyć nie da.
Jej, współczuję [emoji849] mnie mój też ostatnio strasznie irytuje tym, że nie rozumie chyba, że należy mi się specjalne traktowanie... ale wczoraj mu powiedziałam, że już więcej się nie będę powtarzać i nie będę się denerwować, bo ani pies tego dobrze nie znosi, ani dziecku te moje nerwy nie służą. Musimy być teraz oazą spokoju [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry