reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Z Twoich propozycji bralismy pod uwage Wiktorie, ale zastanawiamy sie nad zdrobnieniem. Jak mowisz do corki i czy rodzina zaakceptowala skroty. Mam juz Aleksandra do ktorego mowimy Olek i nie ukrywam ze to byl strzal w 10 bo wszystkim sie podoba ale przeciez nie nazwiemy corki Aleksandra:D
Ale to Wam ma sie podobac nie innym... skroty to Wiki, Wi, Wikunia, Wika
 
reklama
Masz racje ale jak ktos (przyklad moja mama) uslyszy jakies imie to odrazu krytykuje. Uwierz mi... Ma specyficzny charakter, to jakos odechciewa mi sie danego imienia. Eh... Juz sama nie wiem. Nie chce zadnej Marysi, Hani, Zosi ani Julki ale tez nie chce zbyt wymyslac zeby dziecko nie bylo wytykane palcami.
 
Ja mialam tak przy tesciowej jak imie dla syna poznala- krytykowała próbowała wymusic zmiane imienia ale na mnie to podzialalo jak plachta na byka i syn ma imię takie jak chcielismy, a teściowej jednak sie spodobało...


Napisze kilka ktore bierzemy pod uwage. Chyba ze ktos dorzuci cos co nas naprawde urzeknie:) Natalia, Wiktoria, Patrycja, Anastazja, Laura. Moja mama krzyczy zeby byla Róża albo Rozalia na co maz jej odpowiada ze to imiona z innej epoki:-D
 
Szczerze to nigdy bym nie uzalezniala wyboru imienia dla MOJEGO dziecka od rodziny...mama miala swoje 5 i niech sie nie wtrąca w Wasze zycie... Moja corka ma na imie Liliana /Lilka/Lila/Lilcia

klz98iikfl8l465g.png
qb3cj44ji56vty6n.png
 
Szczerze to nigdy bym nie uzalezniala wyboru imienia dla MOJEGO dziecka od rodziny...mama miala swoje 5 i niech sie nie wtrąca w Wasze zycie... Moja corka ma na imie Liliana /Lilka/Lila/Lilcia

klz98iikfl8l465g.png
qb3cj44ji56vty6n.png


To jest budujace. Chyba potrzebne jest mi takie wsparcie zeby postawic na swoim. A Liliana to piekne imie ale siostra dala juz tak corce.
 
@KasiaL90 mówimy Wiktoria, Wikusia, Wiki piękne imię a skróty odpowiednie do każdego wieku tak jak i z Gabriela, Gabrysia, Gabi. Jak imion córek nikt nie krytykował tak imię dla syna nikomu się nie podobało. Maksymilian, każdy twierdził że Maks to jak dla psa imię mieliśmy w nosie co gadali, nam i córka się podobało i tak zostało. I tak mam Maksia dwutygodniowego w domu. [emoji16]
 
@KasiaL90 mówimy Wiktoria, Wikusia, Wiki piękne imię a skróty odpowiednie do każdego wieku tak jak i z Gabriela, Gabrysia, Gabi. Jak imion córek nikt nie krytykował tak imię dla syna nikomu się nie podobało. Maksymilian, każdy twierdził że Maks to jak dla psa imię mieliśmy w nosie co gadali, nam i córka się podobało i tak zostało. I tak mam Maksia dwutygodniowego w domu. [emoji16]
Gratuluję synka:) Chyba potrzeba mi wiecej stanowczosci. Wiadomo ze to nasz wybor.. Ale zeby corka nie przyszla kiedys pretensjami ze jej takie okropne imie wybralismy.
 
@KasiaL90 teraz tak gadają. Ale zobaczysz że jak już nadacie imię, zobaczą malutka to przestaną zwracać uwagę na imię. A każde z imion które wytypowałas są piękne i myślę że masz się czym martwić, lepsza Anastazja nóż kolejna Nicola czy Lena serio. A Wiktoria, Natalia piękne ponadczasowe imiona znam i duże i małe Natalki i uwierz żadna nie narzeka na swoje imię. Głowa do góry. [emoji8]
 
reklama
@KasiaL90 teraz tak gadają. Ale zobaczysz że jak już nadacie imię, zobaczą malutka to przestaną zwracać uwagę na imię. A każde z imion które wytypowałas są piękne i myślę że masz się czym martwić, lepsza Anastazja nóż kolejna Nicola czy Lena serio. A Wiktoria, Natalia piękne ponadczasowe imiona znam i duże i małe Natalki i uwierz żadna nie narzeka na swoje imię. Głowa do góry. [emoji8]


Najbardziej obstajemy za Natalią i chyba dzieki Waszemu wsparciu z niej nie zrezygnujemy:-)
 
Do góry