reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
o słyszałam że ten proszek Lovela jest dobry :) chyba na niego postawie.

Też tak mi się wydaje że nie ma co cudować, kosmetyki do pielęgnacji kupie na początek normalne - dobry ponoć skład ma ta seria baby dream z rossmana.

Gina86@ - a długo prałaś ubranka osobno ?

Mój buszuje głównie jak zjem coś słodkiego :D hehe

Oj tak wózek to będzie wyzwanie...
Z tego co pamiętam to do roku na pewno. Ale nie trzeba tak długo. Wiekszość mam jak najszybciej zaczyna prać razem z innymi ubraniami. Mi to nie przeszkadzało, że osobno trzeba sortować. Poza tym mieszkałam z tesciową, która potrafiła parę skarpetek wyprać osobno w odstępie miesiąca...[emoji12]

Mnie nic w pachwinach nie boli, nie kłuje. Tylko jak dłużej pochodzę lub stoję, to bolą mnie stopy. A wczoraj wieczorem po raz pierwszy miałam płytki oddech. Nie mogłam nabrać odpowiedniej ilości powietrza. To pewnie przez przeponę. Uroki ciąży[emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co pamiętam to do roku na pewno. Ale nie trzeba tak długo. Wiekszość mam jak najszybciej zaczyna prać razem z innymi ubraniami. Mi to nie przeszkadzało, że osobno trzeba sortować. Poza tym mieszkałam z tesciową, która potrafiła parę skarpetek wyprać osobno w odstępie miesiąca...[emoji12]

Mnie nic w pachwinach nie boli, nie kłuje. Tylko jak dłużej pochodzę lub stoję, to bolą mnie stopy. A wczoraj wieczorem po raz pierwszy miałam płytki oddech. Nie mogłam nabrać odpowiedniej ilości powietrza. To pewnie przez przeponę. Uroki ciąży[emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie boli dupa!!! Jakby zakwasy... po jeździe na rowerze... Masakra. Nogi tez mnie bolą jak dłużej pochodzę lub postoje w kuchni[emoji16]
Czy jest mama ktora miala już cc???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie boli dupa!!! Jakby zakwasy... po jeździe na rowerze... Masakra. Nogi tez mnie bolą jak dłużej pochodzę lub postoje w kuchni[emoji16]
Czy jest mama ktora miala już cc???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam. Masz jakieś pytania?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie boli dupa!!! Jakby zakwasy... po jeździe na rowerze... Masakra. Nogi tez mnie bolą jak dłużej pochodzę lub postoje w kuchni[emoji16]
Czy jest mama ktora miala już cc???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam tak samo!! Dokładnie! I pachwiny też mnie bolą...

Ja też miałam jedno CC.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem...lekarz mi nie mówił. Ale wie że miałam CC, więc zakładam że tak :)

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny,ale u Was spokój dziś;) ja po badaniu, mam się nie martwić twardnieniem brzucha bo szyjka długa i zamknięta. 2 magnezy dziennie i tyle.
Przede mną badanie glukozy.. Mam kupić 75 G specyfiku i iść z cytryną na badania. Planuje zaraz po świętach A przed nowym rokiem by miał mnie kto podrzucić autkiem. Jutro mój ostatni dzień a pracy!!!:))))))
Nareszcie .. czuje że jestem mało efektywna i zmęczona. Myślę tylko o ciąży dziecku A do pracy nie przygotowuje się już...
Pewnie sprzątacie i gotujecie.. Ja z moim jedziemy do jego siostry więc na szczęście omija mnie wielka praca w kuchni :D

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
W laboratorium do krzywej pobrali Ci z palca?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
U mnie też pobierali z palca ,ale tylko po to ,żeby sprawdzić czy mogę przystąpić do glukozy ,a wynik z krwi i tak dodatkowo wzieli.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry