reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie: czy jak juz zaczęlyscie czuć ruchy maluszka to czujecie je codziennie albo kilka razy dziennie? Ja pierwsze muśnięcia poczułam jakieś 10 dni temu, potem czułam rano lub wieczorem, a dzisiaj pierwszy raz od tamtej pory zupełny spokój i oczywiście zaczynam się denerwować... to normalne? Dzisiaj koniec 19 tygodnia.
Ja nie czuje ruchow... mysli tysiac...

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja czuje ruchy od tygodnia czyli od 18 tc. Z tym ze to moja trzecia ciąża. Mały kopie codziennie- ale myśle ze to sprawa indywidualna i w poprzednich tez nie czułam codziennie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lekarz mi powiedział że jeżeli do 21 tc nie poczuje się żadnych ruchów to wtedy można się niepokoić. A wcześniej to normalne że ruchy są słabo wyczuwalne i nie regularne. Dlatego nie przejmujcie się:-) stres szkodzi i maluszkowi i wam :-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i jeszcze jak łożysko jest na przedniej ścianie to też może tlumic ruchy dziecka i wtedy są mniej wyczuwalne:-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry