reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Aguska11 dokladnie tak jak mowia dziewczyny Ty dalas zycie a on powinien na to patrzec z innej strony. Moze szczera rozmowa i wyrzucenie wszystkiego z siebie by pomoglo?

Majorka skoro skurcze sa tak jak na @ to czemu u mnie to taki bardziej ciagly bol?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aguska11 dokladnie tak jak mowia dziewczyny Ty dalas zycie a on powinien na to patrzec z innej strony. Moze szczera rozmowa i wyrzucenie wszystkiego z siebie by pomoglo?
U nas chyba to temat nie do ogarniecia. Nawet jak sa z tego powodu awantury to przyjdzie odwali robotr i tyle.zero checi i zaangazowania z jego strony. Z mojej juz tez bo nie mam zamiaru zebrac o czulosc, sex itd. Ehhh Dziewczyny... chyba nie mozna miec wszystkiego. Musze sie z tym pogodzic.

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
A za ten snieg to nie gadam z Wami[emoji12][emoji12][emoji12]
Ja tez chce!!!!
1511166735-d1f6696b85250ac1-aaaaaa.jpeg

Mozesz chociaz popatrzec[emoji6]
 
Wiem co czujesz, bo przechodziłam to po pierwszej ciąży i do dzisiaj mam tak ze jak maz mnie odprawia z kwitkiem to mu juz teraz robię awantury....

Ja też chcę śnieg... a u mnie tylko zimny wiatr .

P.s pozazdrościlam wam sniegu i wlasnie skąpo zaczął padac[emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Jeszcze Cie zasypie [emoji16]Ja chetnie oddam swoj snieg [emoji23]

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
No raczej mnie nie zasypie[emoji21][emoji21][emoji21][emoji21][emoji21] ostatni raz pol metra sniegu mialam w 2010r... chociaz podobno mowili ze ma byc zima stulecia.. jakos nie wierze..
Co roku troszke popruszy ale nie na tyle zeby bylo bialo. Po gorach widac w zimie szczyty osniezone ale bez szału
 
Aguska11 dokladnie tak jak mowia dziewczyny Ty dalas zycie a on powinien na to patrzec z innej strony. Moze szczera rozmowa i wyrzucenie wszystkiego z siebie by pomoglo?

Majorka skoro skurcze sa tak jak na @ to czemu u mnie to taki bardziej ciagly bol?
Nie poradzę Ci przy tym ciągłym bólu. Najlepiej to lekarz odpowie.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Witajcie dziewczyny, nie było mnie bo jakoś zajęłam się domem i czasu brakowało ale czytałam na bieżąco. Nie pamiętam już co miałam wam poodpisywać. Co do skurczy to myślę że wszystko trzeba skonsultować z lekarzem. U mnie niby w porzadku, ale jednak lekarz zareagował, tym bardziej że u mnie od takich niewinnych skurczy w pierwszej ciąży się zaczęło i praktycznie od 20tyg leżałam a to w szpitalu a to w domu. Ale każdy przypadek jest inny o warto reagować, ale na spokojnie [emoji6] co do seksu to my zakazu nie mamy, u mnie z chęcią ciężko, bardzo irytuje mnie gra wstępną w tej ciąży, więc jedyne na co się godze to seks [emoji16] mój P uwielbia mnie w ciąży, och, nieraz prosi żebym się rozebrała i poprostu patrzy na mnie, a ja znowu nie czuje się ponetna w tym stanie. Po porodzie też nie mieliśmy żadnych problemów., czego się obawiałam bo jednak P widział mnie w sytuacjach niezbyt komfortowych. Cieszę się ze ten błysk pożądania w jego oczach nadal jest niezmienny. Zresztą dla mojego P seks jest bardzo ważny., dla mnie też nie oszukujmy się. Ale każdy związek i każdy mężczyzna jest inny, najważniejsze jest to żeby tobie też nie przeszkadzało. U nas wczoraj trochę śniegu spadło ale dzisiaj już nic nie ma [emoji52]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry