reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Będzie snieg czy wiosna w kwietniu?
1510652826-9611613e25581a24-aaaaaa.jpeg


Będą zajączki ze śniegu?? :)
 
reklama
Mi urosły o jeden rozmiar i mam teraz 80E. Dwa wielkie arbuzy. Bolą jak nie powiem co, ale tylko jak zdejme wieczorem stanik
Jestem w 18+3tc (chyba wczoraj źle napisałam) i mam około 3.5kg ma plus.
 
U mnie brzuch już bardzo widoczny. Teraz mam rozmiar 80B...więc jeszcze trochę nie zaszkodzi hehe:-) :) jeszcze w płaszcz zimowy się zapne ale tak na styk więc będę się rozglądać za czymś nowym:)

Ja też nie mam widocznego brzucha smigam jeszcze w moich normalnych spodniach, a w płaszczu zimowym mam trochę zapasu☺.

Ja mam 18+1 piersi o dobre dwa rozmiary większe i jeszcze nie wróciłam do wagi sprzed ciąży.
 
Ja też nie mam widocznego brzucha smigam jeszcze w moich normalnych spodniach, a w płaszczu zimowym mam trochę zapasu[emoji5].

Ja mam 18+1 piersi o dobre dwa rozmiary większe i jeszcze nie wróciłam do wagi sprzed ciąży.
U mnie brzuch juz troche widac. Piersi tez sie powiekszyly. A waga... szkoda gadac ☹

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 18w2d i właśnie dobiłam do wagi sprzed ciąży [emoji5]
Co do piersi to trochę urosły, ale jaki mam teraz rozmiar to sama nie wiem... stanik sportowy rozmiar M [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Na kiedy masz termin? Podobny czas ciazy jak u mnie [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jak narazie plus 1 kg a piersi raczej bez zmian. Mam nadzieję że trochę urosną, chociaż trochę się pociesze większym biustem :-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja cos czuje, ze do + 25 kg dobije leciutko... ;). Siostra i mama tyle około przytyly w pierwszych ciazach wiec zwalam na genetyka, a nie na zachcianki;p. A jedzonko smakuje.. ;)

nzjddqk3g9zni0wq.png
Eh...ja w ciazach tyje duzoooo...nie odmawiam sobie alr tez nie jem duzo...chyba normalnie.moze wiecej zjadam slodyczy [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jak narazie piersi bez zmian..ja już mam sporawe( 85 C) i w sumie to się cieszę że mi narazie się nie powiekszyly..a co do brzuszka to u mnie już widać sporą kulę [emoji4]szczególnie popołudniu i wieczorem...ale to tak nagle się brzuszek pojawił..tak przed 4 dniami wyskoczył hehe, a co do wagi to mam ogólnie - 4kg ( było prawie -5kg tak ze już w tym tyg mam +1kg)...jeszcze się mieszcze w spodnie sprzed ciąży....juz ostatnio zaczęłam podjadac słodkości, myślałam że odrzut słodyczowy zostanie mi do końca ciazy[emoji6]ale nie jest tak źle jeszcze, przed ciążą dzień bez słodkiego był dniem straconym[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mam piersi rozmiar 75 i... nie wiem czy po porodzie kupie biustonosz [emoji23]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry