reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Gina86 ja też lubię pokombinować, dekoracje, stroiki i takie tam i jestem szczęśliwa bo wczoraj kupiłam sobie pistolet co klei na gorąco!! Zawsze musiałam pożyczać od szwagierki[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Obowiązkowy zakup, bez tego ani rusz! U mnie non stop w użyciu, mąż się śmieje, że zbankrutujemy z powodu kleju. To z Ciebie taka trochę artystyczna dusza, co?
 
@Annawr 105g szczęścia [emoji4]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Hej dziewczynki, ja po wizycie. Wszystko wróciło do normy, rośnie nam zdrowy chłopczyk[emoji4] lekarz potwierdził płeć, zresztą sama na własne oczy widziałam siorka [emoji38] jestem przeszczesliwa. I ogromny kamień spadł mi z serca [emoji18]

p19ucsqvyg9mlpha.png

Wspaniałe wieści!!! Teraz to juz możesz się wyluzować i cieszyć z "uroków" ciąży!!! Kolejny wymarzony chłopaczek.
 
Gina86 trochę tak , chyba zaraziła mnie też mama bo ona jest mega uzdolniona plastycznie i muzycznie i zawsze bardzo dużo robiła z nami w dzieciństwie i później też.. I tak mi zostało, zlapalam bakcyla

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
LMax cieszę się że możesz już poczuć ruchy[emoji4]ja niestety na razie nic...musze jeszcze poczekać, a już bym też chciala

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A który masz tydzień? Bo u mnie 16 t i 1 d.
Podobno przy pierwszym dziecku czuje sie je później, wiec tez sie cieszę ze juz poczułam, choć narazie tylko raz ..

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@a_gdyby_tak gratulacje córeczki! Ja też mam cichą nadzieję na drugą córeczke, ale co będzie mam nadzieję zobaczymy 8 listopada :)

@Brazowooka super, że z główką się wyrównało. Gdyby tak człowiek mógł się nie stresować to byłoby dobrze. Ale cieszę się, że z dzidzią wszystko dobrze. Sama przechodzilam w poprzedniej ciąży taki stres kiedy moja córka miała mieć wadę pęcherza. Na szczęście urodziła się zdrowa :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry