reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej kobietki! Ja zaraz ruszam do Rossmana uzupełnić kosmetyki, bo promocja. Może jakis łach ciążowy uda się zakupić w dobrej cenie.A potem pewnie spacer, znów dziś pięknie trzeba zatem korzystać.

PaniPe - przy takim szkrabie to nic dziwnego, że nie masz czasu na przyjemności. Ale ważne jest to, żebyś chociaż te 15 min w ciągu dnia wygospodarowała tylko dla siebie. Jeśli zrobimy coś tylko dla siebie, to uwierz mi łatwiej jest podołać codziennym obowiązkom.
Staram się zawsze jakoś znaleźć chwilę tylko dla siebie, ale czasem ciężko bywa. Chociaż i tak najbardziej lubię jak możemy być razem we trójkę.
Ja Rossmana już zaliczyłam, ale szału nie było - wszystko pootwierane i wypaćkane paluchami przez inne baby [emoji58][emoji58][emoji58]
W lubelskim już pięknie świeci słoneczko, więc jak córcia wstanie wybieramy się do ZOO [emoji6][emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć wszystkim!
U mnie kolejny zabiegany dzień. Weekend to były urodzinki starszej córki, wczoraj jeszcze od rana biegania bo tort do przedszkoła musiał pojechać :-) :). Jechał 30 km/h wiec kierowcy za mną raczej kleli na czym swiat stoi...
A dziś zwolnienie do pracy miałam zawescl i trochę u znajomej posiedzieć na pogaduchy. Ale też zonk- bo młody mi nie poszedł do przedszkola. Przynajmniej tyle dobrego ze i tak mam zwolnienie i dziadki nie muszą jechać na sygnale

Dzień dobry Dziewczęta. Musicie mnie poratowac. Temat może nie stricte ciążowy ale liczę że macie jakieś pomysły.
Mam chrzesnice, którą widuję kilka razy do roku. Zawsze jak się widzimy robię jej jakiś prezent. Ma obecnie 13 lat. Jak była młodsza to jakoś udawało mi się trafić z fajną zabawką albo grą. Lubię dawać prezenty praktyczne a zabawki muszą oprócz zabawy jeszcze czegoś uczyć i rozwijać dziecko. Wiecie o co chodzi.
Jak podrosla miała fazę na czytanie. Książki, super. Kupowałam seriami. Trafialam w gust nawet co mnie bardzo cieszyło.
Najgorzej to kupić coś z czego dziecko wcale nie będzie zadowolone. Takie małe nawet nie potrafi zagrać i od razu widać że coś jest nie tak.

Ale do meritum. Kochane tym razem dziewczyna bąknęła coś o grach komputerowych. Na Boga, jestem totalnie zielona. Przecież strzelanki jej nie kupię? Może macie już wyrośnięte swoje pociechy albo dzieci znajomych w tym wieku. Nie chce kupować byle czego.
Podsumowując. Dziewczynka. 13 lat. Gra komputerowa. Fajnie jak by czegoś dodatkowo nauczyła. Help!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Proponuje The Sims- są kolejne edycje, gra kultowa i taka babska- nie będę opowiadać, poczytaj sobie opisy. Mało raczej edukacyjna w dosłownym znaczeniu, ale na pewno luźna rozrywka i kreatywna.
 
Ja tez niestety z grami komputerowymi nie pomogę. W mojej najbliższej rodzinie najmłodszy jest kuzyn lat 26, wiec to raczej nie te klimaty :-D

Ja mam tyle czasu dla siebie a ze jestem ruchowo ograniczona to czasem się juz zastanawiam jak go sensownie spożytkować. Gdyby mnie lozko nie ograniczało a bylabym jeszcze na zwolnieniu to pewnie zaliczylabym jakies warsztaty czy fajne szkolenie.
W listopadzie chcialam zacząć chodzić na kurs biznesowego niemieckiego, ale najbliższa taka opcja jest 40km od nas, raz w tygodniu aż do końca lutego. Zapisałam się już jeszcze przed ciaza, ale w sumie bije się z myślami czy warto (+musze jeszcze zapytać lekarza). Nie wiem czy będę w stanie miesiąc z hakiem przed rozwiązaniem w całości wykorzystać te zajęcia a zapłacić trzeba.
 
Dziewczyny jeszcze takie pytanie czy ktoras z Was jest obecnie w 15 tyg i ma jeszcze wymioty ? Juz nie wydalam trzeci dzien pod rzad wymiotuje mdlosci wrocily jestem wykonczona :(
 
Dzień dobry Dziewczęta. Musicie mnie poratowac. Temat może nie stricte ciążowy ale liczę że macie jakieś pomysły.
Mam chrzesnice, którą widuję kilka razy do roku. Zawsze jak się widzimy robię jej jakiś prezent. Ma obecnie 13 lat. Jak była młodsza to jakoś udawało mi się trafić z fajną zabawką albo grą. Lubię dawać prezenty praktyczne a zabawki muszą oprócz zabawy jeszcze czegoś uczyć i rozwijać dziecko. Wiecie o co chodzi.
Jak podrosla miała fazę na czytanie. Książki, super. Kupowałam seriami. Trafialam w gust nawet co mnie bardzo cieszyło.
Najgorzej to kupić coś z czego dziecko wcale nie będzie zadowolone. Takie małe nawet nie potrafi zagrać i od razu widać że coś jest nie tak.

Ale do meritum. Kochane tym razem dziewczyna bąknęła coś o grach komputerowych. Na Boga, jestem totalnie zielona. Przecież strzelanki jej nie kupię? Może macie już wyrośnięte swoje pociechy albo dzieci znajomych w tym wieku. Nie chce kupować byle czego.
Podsumowując. Dziewczynka. 13 lat. Gra komputerowa. Fajnie jak by czegoś dodatkowo nauczyła. Help!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też polecam The Sims. Mam siostrę 12 latkę i bardzo często do tej gry wraca. Gra uczy zarządzania, planowania i odpowiedzialności w kwestii przygarniania zwierzaka (choć do tego ostatniego potrzebny jest dodatek) Może podpytaj o gatunek gry? Jeśli woli zręcznościowe to Rayman, klasyka. U mnie było szaleństwo na Just Dance, ale to gra na konsolę. Choć można chyba kupić matę do tańca, którą się podpina do tv. Zależy co lubi :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeszcze takie pytanie czy ktoras z Was jest obecnie w 15 tyg i ma jeszcze wymioty ? Juz nie wydalam trzeci dzien pod rzad wymiotuje mdlosci wrocily jestem wykonczona :(

Ja mało kiedy wymiotowałam a na końcu w 13 jeszcze mi się raz zdarzyło... Mdłości jeszcze mi nie odpuściły a kończę 14


Przepraszam za podwójny post!!! [emoji58]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeszcze takie pytanie czy ktoras z Was jest obecnie w 15 tyg i ma jeszcze wymioty ? Juz nie wydalam trzeci dzien pod rzad wymiotuje mdlosci wrocily jestem wykonczona :(
Ja mam 16t 5d i nadal mam mdlosci na szczescie tylko rano i jak zaczynam glodniec. Wczesniej mialam mdlosci caly dzien przez 10 tyg. To bylo 10 tyg wyjete z zycia

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
reklama
Do góry