reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja wlasnie tylko trafilam w czw na przedost pyt, wiec nie wiem jak grał, ale w szoku bylam ze doszedl do ost pyt z kołem publicznosc

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to ostatnie ;)
A jeszcze dzieci kąpię (pilnuje zeby szybko sie umyli i wyszli) bo dziś pozno wrocily, jeden i drugi byl u kolegi, m wrocil z nimi pol h temu, a jeden jeszcze mial lekcje...

Patrzylam na milionerow, pyt za milion, ale trudne było.

Ja mam remont i jeszcze pewnie potrwa z miesiac przynajmniej a mam dosc.


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
No to współczuję. Mąż chciał mi remont zafundować w okolicach lutego. Niepoważny, jak ja bym miała z tym wielkim bebzunem niby chatę wysprzątać? Na szczęście udało mi się mu to wybić z głowy. Niech robi w wakacje, to chociaż się spakuję i do rodziców pojadę z dziećmi.
 
Hej dziewczyny☺ Ja wczoraj tradycyjnie padlam na twarz po 20. A dziś rano już na nogach. Jakie plany na dziś? Ja dziś zaczynam II trymestr i mam nadzieję, że powoli wróci moja dawna energia bo przez poczatkowy nakaz leżenia mam sporo zaległości w domu .
 
Hej dziewczyny[emoji5] Ja wczoraj tradycyjnie padlam na twarz po 20. A dziś rano już na nogach. Jakie plany na dziś? Ja dziś zaczynam II trymestr i mam nadzieję, że powoli wróci moja dawna energia bo przez poczatkowy nakaz leżenia mam sporo zaległości w domu .
Witam. Ja dzis zaczynam 16 tydzień. [emoji6]
Energii ciągle brak, ciągle mogłabym spać. Tak jak kiedyś wystarczył mi sen 6 godzinny tak teraz najlepiej 16h [emoji13][emoji6]
Niestety ale jeszcze ciągle praca w moim codziennym dniu. Ale mam wizytę 08.11 u mojej giń i chyba już pójdziemy na zwolnienie.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry.
Właśnie udało mi się nadrobić to co pisałyście wczoraj i przedwczoraj [emoji6]
Co do tematu zwierzaków - my póki co nie mamy żadnego. Może za kilka lat, jak będziemy mieszkać sami to wtedy pomyślimy o tym żeby przygarnąć jakiegoś pieska. Od lat marzy mi się mops, ale one sporo kosztują, może przygarniemy jakąś psinę ze schroniska.
Jeśli chodzi o czytanie książek czy oglądanie filmów to nie wiem kiedy Wy znajdujecie czas na takie przyjemności. Ja przy mojej Małej czasem nie mam czasu sie po tyłku podrapać [emoji23]. Jak mąż w pracy to cały czas jestem z Nią sama, w czasie drzemek ogarniam obowiązki domowe, a wieczorami padam na twarz po 20stej.
Do tego jeszcze ostatnio moi teściowie tak mnie denerwują że masakra...



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Ja dzis zaczynam 16 tydzień. [emoji6]
Energii ciągle brak, ciągle mogłabym spać. Tak jak kiedyś wystarczył mi sen 6 godzinny tak teraz najlepiej 16h [emoji13][emoji6]
Niestety ale jeszcze ciągle praca w moim codziennym dniu. Ale mam wizytę 08.11 u mojej giń i chyba już pójdziemy na zwolnienie.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo ja też mam wizytę 8.11. Ja i początku jestem na l4 i potrafię pół dnia i całą noc przespać.... Masakra jakas . A przed ciążą miałam tak jak Ty mogłam 6 godz spać i mega energii na cały dzień.
 
Cześć dziewczyny to u mnie tak jak u was[emoji6]przed ciążą spalam 5/6h i luz a dzisiaj zaczynam 15sty tydzień i codziennie musi być drzemka ( po pracy/wcześniej mi się drzemki nigdy nie zdarzały) i się też z 8h...ale powiem wam że jakby minimalnie jest lepiej ż energia, rano jest a pozniej to już coraz gorzej...ja w planach mam jakieś zakupy bo się w domu wszystko pokonczylo...mimego dnia dla wszystkich

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry Dziewczęta. Musicie mnie poratowac. Temat może nie stricte ciążowy ale liczę że macie jakieś pomysły.
Mam chrzesnice, którą widuję kilka razy do roku. Zawsze jak się widzimy robię jej jakiś prezent. Ma obecnie 13 lat. Jak była młodsza to jakoś udawało mi się trafić z fajną zabawką albo grą. Lubię dawać prezenty praktyczne a zabawki muszą oprócz zabawy jeszcze czegoś uczyć i rozwijać dziecko. Wiecie o co chodzi.
Jak podrosla miała fazę na czytanie. Książki, super. Kupowałam seriami. Trafialam w gust nawet co mnie bardzo cieszyło.
Najgorzej to kupić coś z czego dziecko wcale nie będzie zadowolone. Takie małe nawet nie potrafi zagrać i od razu widać że coś jest nie tak.

Ale do meritum. Kochane tym razem dziewczyna bąknęła coś o grach komputerowych. Na Boga, jestem totalnie zielona. Przecież strzelanki jej nie kupię? Może macie już wyrośnięte swoje pociechy albo dzieci znajomych w tym wieku. Nie chce kupować byle czego.
Podsumowując. Dziewczynka. 13 lat. Gra komputerowa. Fajnie jak by czegoś dodatkowo nauczyła. Help!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry