reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Najpierw miałam badanie ginekologiczne, później usg dopochwowo również ze względu na krwiaka a na końcu już normalnie przez brzuch. Piękne uczucie widzieć takiego małego człowieczka. Mój był akurat bardzo aktywny. Widziałam u męża chwile wzruszenia i chyba wtedy do niego tak na prawdę wszystko dotarło. Pomimo, że był praktycznie przy wszystkich wizytach i usg to wcześniej nie było za wiele widać.

Macie dziewczyny jakieś przeczucia co do płci? Ja od początku myślałam i czułam ze będzie chłopak a teraz nagle intuicja podpowiada córeczkę :D Chcecie wiedzieć?
Moj lekarz na ostatnim usg jajeczka zobaczyl. Bardzo wczesnie ale to jeszcze nie na 100%
Moze dowiem sie w piatek co tym razem widac
 
My marzymy o chłopcu, i tak też czuję że będzie Rafałek. Z dziewczynkami się nie pomyliłam więc mam nadzieję że i teraz intuicja mnie nie zawiedzie.
Ja nadal leżę i ruszyć się nie mogę, nie wiem już co robić. Ani rozmasowac tego nie idzie, ani rozchodzic. Ja niestety na następne usg pójdę sama, P będzie w delegacji

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
witaj :) mi sie wydawalo ze 7lat to duza przerwa ;) ale ja tez jestem najstarsza na forum wiec inaczej czas leci ;)

witaj :) mi sie wydawalo ze 7lat to duza przerwa ;) ale ja tez jestem najstarsza na forum wiec inaczej czas leci ;)
A ile masz lat? Ja 34 pierwsze dziecko urodziłam mając 18 a o drugie staraliśmy się 9 lat i nic ale decyzja o in vitro i za pierwszym razem się udało jestem bardzo szczęśliwa
 
Witam nowe mamusię. Coraz więcej nas. [emoji6]
Super, że Wasze dzidzie zdrowo rosną - też mam dziś wizytę. Już sie nie mogę doczekać a trzeba siedzieć w pracy.
Zadko pisze, udzielam się bo jakoś brakuje mi czasu - najpierw was nadrobię a później nie wiem co której napisać, albo już za późno na jakiś temat się wypowiedzieć. [emoji13][emoji13]
Ale bardzo lubię wad czytać. [emoji6] ta wasza wiedzą na niektóre taty jest cenną. [emoji16]

Ja miałam robione przez brzuch.

Co do różnicy wieku - między mną a bratem jest również 16 lat. [emoji6]


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najpierw miałam badanie ginekologiczne, później usg dopochwowo również ze względu na krwiaka a na końcu już normalnie przez brzuch. Piękne uczucie widzieć takiego małego człowieczka. Mój był akurat bardzo aktywny. Widziałam u męża chwile wzruszenia i chyba wtedy do niego tak na prawdę wszystko dotarło. Pomimo, że był praktycznie przy wszystkich wizytach i usg to wcześniej nie było za wiele widać.

Macie dziewczyny jakieś przeczucia co do płci? Ja od początku myślałam i czułam ze będzie chłopak a teraz nagle intuicja podpowiada córeczkę :D Chcecie wiedzieć?
Ja miałam ciągle przeczucie że chłopak, wszyscy wokół nawet tak twierdzili, a wczoraj mi usilnie siedzi w głowie, że jednak dziewczynka. [emoji16][emoji16]
Wiadomo każdy marzy tylko o tym żeby było zdrowe - ja również.
Ale po cichu chciałabym jednak zdrowa dziewczynke. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dwa dni Was nie czytałam a nadrobienie zajęło mi kilka godzin. Dziewczyny... zbyt płodne jesteście [emoji16]

Pojawił się temat balsamow, ja używam i pod prysznic i po serię Ziaja med do skóry atopowej. Jest raczej bezzapachowa. Skóra jest fajnie nawilzona i bez żadnych wypryskow (mam skłonność do zapalenia mieszkow wlosowych). W pierwszej ciąży stosowalam również Ziaja ale serię lipidową. Teraz używa jej moja prawie 6 letnia córka.
fcb65c54b7a48cf36bab209191f87e6b.jpg

ec5f9fadef7b55719ce8357769cf94bb.jpg


Temat: kosz Mojżesza... dzięki dziewczyny za poruszenie tematu. Chyba się zdecyduję zwłaszcza że nie wiem w jakiej konfiguracji ostatecznie będziemy rozlokowani po pokojach a taki kosz, na sam początek daje dużą mobilność. Standardowe łóżko po córce jest ale wprowadzimy je jak się wszyscy oswoimy z nową rzeczywistością i noce będą już bardziej przespane:)

Witam wszystkie nowe mamusie. Trzymam kciuki i życzę spokojnych 6-7 miesięcy;)

Gratuluję tym, które są po badaniach i widziały jak maleństwa ładnie się rozwijają.

Miłego dnia [emoji1]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • fcb65c54b7a48cf36bab209191f87e6b.jpg
    fcb65c54b7a48cf36bab209191f87e6b.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 323
  • fcb65c54b7a48cf36bab209191f87e6b.jpg
    fcb65c54b7a48cf36bab209191f87e6b.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 35
  • ec5f9fadef7b55719ce8357769cf94bb.jpg
    ec5f9fadef7b55719ce8357769cf94bb.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 339
No dokładnie, Was nadrobić to kilka godzin potrzeba :D

Przede wszystkim witam nowe mamy, super, że grupa się powiększa ;)

Byłam u gin, usg i badanie ginekologiczne zrobione (martwiłam się pieczeniem i chciałam wiedzieć czy nie mam żadnej infekcji, ale wszystko jest ok). Maluch bardzo nas zaskoczył, bo swoim wzrostem w stosunku do poprzedniego pomiaru przyśpieszył termin o 4 dni :D Takie to małe ruchliwe było, że ciężko było zrobić zdjęcie i wyszło zamazane. Chyba niepotrzebnie profilaktycznie podkarmiłam go kawałkiem czekolady przed badaniem ;)
I stało się to, czego mąż się obawiał... Wylądowałam z przeziębieniem w łóżku, a miałam dziś załatwiać sprawy w GP odnośnie prenatalnego, które powinno być za ok 2-2,5 tygodnia...
A oto mój ruchliwy Kurczaczek :D
vc61gls4rxgd.jpg
 
reklama
Zarówno mi jak i mężowi obojętne a i przeczucia nie mam żadnego.. ale na złość mamie mam nadzieję, że wyjdzie chłopiec:p
Ona już zakłada że będzie sukienki szyła (dla chłopca również sukienki zapowiedziała...). Całe wczesne dzieciństwo szyła mi ubrania i sobie do pary żebyśmy były tak samo ubrane.. rzygam! W życiu nie ubiorę niczego co matka uszyje. (nie jest jakąś szczególnie dobra krawcową)

O dziecku zazwyczaj mówię "on" ale raczej w sensie że bobas.
Hahaha agentka z tej twojej mamy , ale rozumiem że Tobie nie do śmiechu [emoji51]

Ja nie mam przeczuc , ja chyba dopiero odczuje ulgę po tym prenatalnym i może coś ruszy , narazie się nawet nie umiem cieszyć tą ciąża

Płeć chce znać , zawsze chciałam dziewczynkę a teraz se myślę że z chłopakiem już wiem co i jak , to niech będzie chłopak [emoji23]

Przeraża mnie nieznane

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry