reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U mnie dzisiaj rowny 5t0d jak na razie żadnych mdłości a wręcz mam wilczy apetyt i ciagle bym coś jadła przez co wieczorami mam brzuch jak balon poza tym czuję sie ok. Od prawie 2 tyg biorę 3×dziennie duphaston, zaczelam jak tylko na tescie wyszla ledwo blada kreska ze wzgledu na poronienie w grudniu zeszlego roku oraz problemy w 1 ciąży. Mam nadzieję ze tym razem bedzie dobrze.
Na pewno wszystko będzie dobrze[emoji4].Ja biorę luteine 2 razy dziennie.Trzeba być dobrej myśli. Objawów ciazy mam mało ,a dziś 7 tc,ale lekarz mówił ,ze jeszcze mogą przyjść.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę taki zestaw :
3 x 1 tab duphastonu
3 x 1 tab magnezu
1 x acard
1 x kwas foliowy
1 x Wit D

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry[emoji5] coś brak mi sił od wczoraj[emoji53] a jutro do pracy bo nie dostałam wolnego[emoji51] ech... czasami nie mogę doczekać się l4[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czekam do grudnia no chyba do końca roku popracuje , ale.tez już mi się nie chce . I jakoś tak mi nie dobrze ... Ale nie wiem czy to stres czy mdłości bo mi zimno do tego

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też myślałam żeby popracować do grudnia. U mnie w pracy same zmiany i atmosfera też już się psuje wolałabym sobie Odpędzić stresów. Poza tym muszę się wsiąść się za gruntowne porządki w mieszkaniu a i chęci i sił brak. Mam nadzieję że jak już będę na l4 to sukcesywnie się uda[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam kochane, piątkowy test (11.08.2017) dodatni , pełna jestem niepokoju, dziś szczególnie, większych objawów u mnie brak,jedynie bolesne od kilku dni piersi , ale od wczoraj dokucza mi ból w prawym boku i piersi stały się mniej bolesne , bardzo się boję bo i mój wiek nie nastraja optymistycznie
Pozdrawiam :)
 
Do góry