reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny mam na imię Karolina i udało nam się :) Calkiem niespodziewanie w zasadzie bo 2 ms temu zaczelismy sie starac o dzidzię i tak sie nakrecilam robilam bete i byla niska i testy slabo wychodzily i niestety poronilam. Planujemy ślub i chcieliśmy odłożyć starania. Juz mamy sale i wszystko na lipiec 2018 a tu okres się spóźnia tydzień i test. Dwie grube kreski jak ma być! Strasznie się ciesze ale zastanawiam się jak będzie ta impreza wyglądać z 2.5 miesiecznym maluszkiem. Biorę kwas foliwy i na razie mam zapalenie pęcherza. Na wizytę nie ma co luczyć na NFZ na razie bo kolejki duże. Pójdę prywatnie w tym tygodniu. Zrobię betę progesteron i prolaktyne. Może to da obraz jak się sprawy mają. Bardzo chce utrzymać te ciążę skoro juz się udało ;)

Hey -gratulacje ! tak to bywa z losem ja tez nie tak planowalam a wyszlo jak wyszlo :p
 
reklama
Sorry dziewczyny znowu mi sie dokleila odpowiedz do orginalnego tekstu dagi89 potem jakies a samo wyskoczylo...nie wiem czy to ja czy to komp? czy to forum ?:rofl:
 
Dzień dobry :)
Witam nowe mamusie :)

Tak się cieszyłam, że nie mam mdłości a tu dopadły mnie. Ale to dobrze :) W pierwszej ciąży gin mi powiedział, że przyszłe mamy narzekają na mdłości ale to dobry znak bo wszystko dobrze się rozwija (jakoś to naukowo wytłumaczył ale nie pamiętam ;)
Więc tym bardziej mam nadzieję, że jest dobrze :) a poprostu lekarka miała zły sprzęt lub ciaża jest młodsza.
Czy u Was też od wczoraj taka burza? Pada, wieje, błyskawice no dramat. Koty przerażone ale córka zadowolona bo się do niej tulą ;)
 
Cześć dziewczyny mam na imię Karolina i udało nam się :) Calkiem niespodziewanie w zasadzie bo 2 ms temu zaczelismy sie starac o dzidzię i tak sie nakrecilam robilam bete i byla niska i testy slabo wychodzily i niestety poronilam. Planujemy ślub i chcieliśmy odłożyć starania. Juz mamy sale i wszystko na lipiec 2018 a tu okres się spóźnia tydzień i test. Dwie grube kreski jak ma być! Strasznie się ciesze ale zastanawiam się jak będzie ta impreza wyglądać z 2.5 miesiecznym maluszkiem. Biorę kwas foliwy i na razie mam zapalenie pęcherza. Na wizytę nie ma co luczyć na NFZ na razie bo kolejki duże. Pójdę prywatnie w tym tygodniu. Zrobię betę progesteron i prolaktyne. Może to da obraz jak się sprawy mają. Bardzo chce utrzymać te ciążę skoro juz się udało ;)
Mam problem z prolaktyna i gin mówił ze nie ma sensu jej w ciąży badać,bo ten hormon jest w ciąży potrzebny.Zamiast prolaktyny może zrób tsh, bo ten hormon powinien być na poziomie 2,5.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lilumi według nowego prawa jak powiesz o ciąży przysługuje Ci szybszy termin wizyty.Jak będziesz na wizycie to pamiętaj, żeby powiedzieć lekarzowi, że jesteś po poronieniu, żeby dał ci coś na podtrzymanie.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzisiaj rowny 5t0d jak na razie żadnych mdłości a wręcz mam wilczy apetyt i ciagle bym coś jadła przez co wieczorami mam brzuch jak balon poza tym czuję sie ok. Od prawie 2 tyg biorę 3×dziennie duphaston, zaczelam jak tylko na tescie wyszla ledwo blada kreska ze wzgledu na poronienie w grudniu zeszlego roku oraz problemy w 1 ciąży. Mam nadzieję ze tym razem bedzie dobrze.
 
U mnie dzisiaj rowny 5t0d jak na razie żadnych mdłości a wręcz mam wilczy apetyt i ciagle bym coś jadła przez co wieczorami mam brzuch jak balon poza tym czuję sie ok. Od prawie 2 tyg biorę 3×dziennie duphaston, zaczelam jak tylko na tescie wyszla ledwo blada kreska ze wzgledu na poronienie w grudniu zeszlego roku oraz problemy w 1 ciąży. Mam nadzieję ze tym razem bedzie dobrze.
Spora dawka duphastonu.... ja tez go biore, Ale w dawce 2x1...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Tez mieszkam w UK. Londyn moze? Rozumiem ze ta wizyta 26/8 to prywatnie? bo fakt na nasz system to zdecydownaie za wczesnie:(
Tak prywatnie ale i tak będziemy dzwonić w poniedziałek żeby umówić się do położnej, jestem już po jedym poronieniu wiec niech wiedzą. Ja mieszkam w Slough to w sumie 15 min pociągiem od Londynu :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry