reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U mnie norma jest ciśnienie 100/50 wtedy czuje się najlepiej. Ostatnio pogorszył mi się wzrok, warto w ciąży udać się do okulisty?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Okulista jest zalecany, ponieważ w ciąży wzrok może się pogorszyc lub jak w moim przypadku polepszyc

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Cześć Dziewczyny, witam po przerwie. Jestem po połówkowym i mamy chłopaka :) Intuicja nas zawiodła, bo przeczuwaliśmy dziewczynkę ;) Do tego nasz młody to niezły uparciuch i wiercipięta, musiałam spacerować, klęczeć itd itp a i tak serducha nie dał sobie zbadać... reszta ok, ale będę musiała jeszcze raz iść na usg, żeby sprawdzili to serduszko [emoji170]
1511199320-cc1278bde7243dec-aaaaaa.jpeg
 
Cześć Dziewczyny, witam po przerwie. Jestem po połówkowym i mamy chłopaka :) Intuicja nas zawiodła, bo przeczuwaliśmy dziewczynkę ;) Do tego nasz młody to niezły uparciuch i wiercipięta, musiałam spacerować, klęczeć itd itp a i tak serducha nie dał sobie zbadać... reszta ok, ale będę musiała jeszcze raz iść na usg, żeby sprawdzili to serduszko [emoji170]
1511199320-cc1278bde7243dec-aaaaaa.jpeg
Gratuluję synka[emoji5] Sliczny[emoji7]

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
U mnie norma jest ciśnienie 100/50 wtedy czuje się najlepiej. Ostatnio pogorszył mi się wzrok, warto w ciąży udać się do okulisty?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja tez na codzień mam niskie ciśnienie, a położna jak mi pierwszy raz mierzyla to aż się spojrzała na mnie i pyta czy się dobrze czuję. Ja jak mam 110/60 to mąż się śmieje, że nadciśnienie mam ☺.
Lepiej idź niech Ci zbadaja. W ciąży musisz być chyba w ciągu tygodnia przyjęta do specjalisty.
 
U mnie norma jest ciśnienie 100/50 wtedy czuje się najlepiej. Ostatnio pogorszył mi się wzrok, warto w ciąży udać się do okulisty?

p19ucsqvyg9mlpha.png
bylam u okulisty bo w ciazy odnowil mi sie stary uraz- od ponad roku zmagam sie z erozja rogowki...zauwazylam tez ze troche gorzej widze no i okulistka oprucz erozji dopatrzyla sie u mnie asygmatyzmu....kazala wyleczyc uszkodzoja rogowke i bedziemy dobierac okulary na ten asygmatyzm....
 
Dziewczyny ja z doskoku bo tu tyle piszecie ze ciężko nadrobić.
Mam tak od tyg bóle tak jakby ucisk brzucha. Najpierw był to ucisk z lewej str pulsowało i zaczęło bolec niżej i byłam tydz temu u gin i usg robiła i szyjkę patrzyła o wszystko Ok. Tylko nadal mnie to niepokoi. To trzeci ciąża a nigdy tak nie Miałam. W pierwszej owszem rozwarcie i szpital w 30 tc i skurcze przeważnie mam szybko te Braxtona ale teraz to od 16 tc takie jaja.
Gin mówi ze to może od jelit lub żołądka. Stram się jeść rozsądnie i nie tłusto i pije herbatki na żołądek. Ale sama nie wiem co to.
Miała/Ma któraś może takie rzeczy? Miałam krwiaka ale się wchłonął i wszystko powinno być Ok ale te bóle strasznie mnie niepokoją.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja z doskoku bo tu tyle piszecie ze ciężko nadrobić.
Mam tak od tyg bóle tak jakby ucisk brzucha. Najpierw był to ucisk z lewej str pulsowało i zaczęło bolec niżej i byłam tydz temu u gin i usg robiła i szyjkę patrzyła o wszystko Ok. Tylko nadal mnie to niepokoi. To trzeci ciąża a nigdy tak nie Miałam. W pierwszej owszem rozwarcie i szpital w 30 tc i skurcze przeważnie mam szybko te Braxtona ale teraz to od 16 tc takie jaja.
Gin mówi ze to może od jelit lub żołądka. Stram się jeść rozsądnie i nie tłusto i pije herbatki na żołądek. Ale sama nie wiem co to.
Miała/Ma któraś może takie rzeczy? Miałam krwiaka ale się wchłonął i wszystko powinno być Ok ale te bóle strasznie mnie niepokoją.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mialam podobnie tez krwiak na poczatku i leki na podtrzymanie ciazy i wczoraj zglosilam tez na wizycie twardnienia brzucha bo dosyc bolesne je mam i zbadala mnie dokladnie i tez nic niepokojacego niezauwaxyla ale kaza brac magnez 2 tabletki 3 razy dziennie do kolejnej wizyty i zobaczymy czy troche sie zmniejsza.
 
Ja mialam podobnie tez krwiak na poczatku i leki na podtrzymanie ciazy i wczoraj zglosilam tez na wizycie twardnienia brzucha bo dosyc bolesne je mam i zbadala mnie dokladnie i tez nic niepokojacego niezauwaxyla ale kaza brac magnez 2 tabletki 3 razy dziennie do kolejnej wizyty i zobaczymy czy troche sie zmniejsza.
Tez biorę magnez na twardnienia

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Jakie dawki bierzecie tego magnezu. Mi tez przepisała 500 mg ale ja mam biegunki po tym i to jeszcze gorzej. Mam brać 200 mg ale tez niezbyt z jelitami. Wiec biorę za rada położnej i w sumie w poprzedniej ciąży tez brałam taki proszek co się nazywa Bryophyllum 50 % z weledy ale to w DE maja nie wiem jak w Polsce. On właśnie działa tez na skurcze a nie ma tych skutków ubocznych co magnez


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry