reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

ja jestem raczej na nie jeśli chodzi o pobieranie krwi pępowinowej, więc się nie zdecyduje.



Ja polecam kosmetyki z iherb, całkowicie naturalne składy można tam znaleźć, tyle, że czeka sie długo na przesyłkę. Jedne z lepszych składów ma też Hipp. Wydaje mi się, że ktoś tutaj już polecał blog Srokao, świetne kompendium wiedzy.
Dokładnie na blogu Srokao czytałam. Bardzo fajny blog. Polecam.
 
reklama
Ja już kompletuje wyprawkę, mam już trochę ubranek, korci mnie zeby kupić jeszcze coś w tym miesiącu (najczęściej łapie używane rzeczy od innych mam) ale jakoś się martwię że później okaże się że dziewczynka i co ja z tym zrobię? Za dużo się naczytalam że chłopiec magicznie zmienia się w dziewczynkę. [emoji52]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ja juz mam lozeczko i 5 kartonow ciuszkow wiec jesli umnie zmieni sie na chlopca to chetnie odsprzedam za grosze hehe bo mam same dziewczece
o 14 mam.wizyte wiec sie okaze czy potwierdzi dziewczynke
 
Podobno teściowa przygotowała zestawy dla chłopca i dziewczynki... Znając ją to boję się ogromu tych ubranek [emoji3]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja pamiętam jak w pierwszej ciąży dostałam mnóstwo ubranek dla dziewczynki, o wiele łatwiej, teraz wszystko muszę kupować bo nikt od dawna w rodzinie nie miał chłopca ( mój chrzesniak z tamtego roku, ale siostra wszystko dała znajomej) , no ja niby mam jeszcze jakieś ubranka po moich dziewczynach pochowane, ale tyle kasy wydaje na te ubranka, a chciałabym się teraz skupić na ciuszkach a po nowym roku już na większych rzeczach, tym bardziej że jeszcze samochód kupujemy, więc do marca mamy ogrom wydatków. No ale co zrobić. Za tydzień wizyta, mam nadzieję że już na 100% się upewnię i pokupuje to co mam na oku.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry