reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja nie czuje jeszcze nic specjalnego. Czasem wieczorem, jak leżę na plecach to słyszę burczenie i to w sumie tyle.
Byłam wczoraj na lekarza i mówiłam mu o tym to tylko powiedział, że mam się nie przejmować bo przy pierwszej ciazy to mogę czekać jeszcze nawet ponad miesiąc.
Rozumiem. Przy pierwszej chyba moze tak byc ale przy kolejnej... [emoji20]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja uwazam ze porod silami natury jest rownie niebezpieczny...owszem natura naturą alr ile sie slyszy o niedotlenieniach, polamanych obojczykach itd... osobiscie z uwagi na to ze jest to ostaynio dosc czesty problem jestem za cc.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Niedotlenienie występuje wtedy kiedy polozna lub lekarz nie patrza na wyniki ktg i odwlekaja cc ktora jest potrzebna w tym wypadku lub jak porod trwa za dlugo.
Sn jest pod kazdym względem bezpieczniejsze i dla.matki i dla dziecka. Wiadomo zdarzają się komplikacje, ale one nawet prZy wyrywaniu zęba występują.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Niedotlenienie występuje wtedy kiedy polozna lub lekarz nie patrza na wyniki ktg i odwlekaja cc ktora jest potrzebna w tym wypadku lub jak porod trwa za dlugo.
Sn jest pod kazdym względem bezpieczniejsze i dla.matki i dla dziecka. Wiadomo zdarzają się komplikacje, ale one nawet prZy wyrywaniu zęba występują.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Temat rzeka... ja mam inne zdanie. Nikt mi nir zagwarantuje ze akurat mnie to nie spotka o czym piszesz...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Temat rzeka... ja mam inne zdanie. Nikt mi nir zagwarantuje ze akurat mnie to nie spotka o czym piszesz...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak nikt Ci nie gwarantuje ze jako powiklanie po cc zejdziesz z tego swiata.
Moja kuzynka jedna noga byla juz na drugiej stronie,odratowali ja w ostatniej chwili...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Przede mną tez pierwszy porod i powiem Wam ze się wcale nie boje. Nie wiem, może to później wszystko przyjdzie, ale na ta chwile jestem neutralnie do tego nastawiona. Chce rodzic sn, jeśli tylko cc nie okaże się koniecznością. Miałam już operacje w swoim życiu i podziękuję. Juz bardziej mnie przeraża wizja siedzenia w szpitalu przez kilka dni niż sam porod. Mój mąż chce byc ze mną, jego chyba nic nie rusza. Oglądał sobie nawet na yt filmiki z porodu naturalnego i jak sam stwierdził, że nie widział nic czego by się wcześniej nie spodziewał.
Oczywiscie będę chciała żeby stał za mną albo kolo mnie i nie patrzył, ale czy posłucha to nie wiem.

Byłam wczoraj na wizycie. Z maluchem wszystko ok, ale niestety nie chciał pokazać co ma pomiedzy nogami. Kolejna szansa na poznanie płci za dwa tygodnie podczas badania Organscreening. Będe to robić w szpitalu, na innym sprzęcie i z innym lekarzem, wiec może się czegoś dowiem :D

Idę dzisiaj na spotkanie z położna. Mam w sumie tylko dwa pytania odnosnie karmienia i porodu w hipnozie, wiec wizyta pewnie nie będzie długo trwała.

Paulina podziwiam Cię, ja jak pomyślę o porodzie to jestem na ten moment przerażona. Boję się czy sobie poradzę, czy nie wpadnę w jakąś panikę na porodowce itp.
 
Ja też nie czuje jeszcze żadnych ruchów i brzuszek też mam taki jakbym trochę więcej zjadła. Wczoraj koleżance powiedziałam że jestem w ciazy i to początek 5 miesiąca to nie mogła uwierzyć:-) ale nie przejmuje się jeszcze urośniemy :-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czemu cc nie jestvdobrym wyborem?
Gratuluje!!![emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie pisałam ze cesara nie jest dobrym wyborem.
Osobiście uważam ze to nie moja sprawa wtrącać się w to jak kto chce rodzic czy karmić. Poród to zawsze ryzyko jakakolwiek drogę się wybierze. Ale trzeba być dobrej myśli, przecież większość porodów odbywa się bez komplikacji a my po prostu słyszymy o tych w których coś poszło nie tak bo wtedy człowiek chce się wyzalic.
Osobiście wybieram SN bo boje się operacji. Poza tym dla dziecka to przeciskanie przez drogi rodne jest ważnym sygnałem dla układu nerwowego jeśli już mówimy o sprawach medycznych. Ale nigdy nikogo nie zaneguja za chęć cesarki, bo jestem bardzo świadoma powikłań w trakcie porodów. Trzeba ufać sobie i swoim przeczuciom, wybrać drogę dla siebie i się tego trzymać.:biggrin2:
 
No właśnie. Niewątpliwie poród sn jest lepszy dla dziecka, o ile matka jest zdroaa. Każdy wybierze (o ile może) najlepszą opcję dla siebie. Po porodach będziemy się cieszyć z kochanych maluszków, w jakikolwiek sposób przyjdą one na świat:))
Bolą Was nadal piersi? Mnie w nocy masakrycznie ciagną, szczególnie jak wstaję do toalety tj. Jakieś 3-5razy. Ja już po spacerze idę tworzyć jarzynową na obiad.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie. Niewątpliwie poród sn jest lepszy dla dziecka, o ile matka jest zdroaa. Każdy wybierze (o ile może) najlepszą opcję dla siebie. Po porodach będziemy się cieszyć z kochanych maluszków, w jakikolwiek sposób przyjdą one na świat:))
Bolą Was nadal piersi? Mnie w nocy masakrycznie ciagną, szczególnie jak wstaję do toalety tj. Jakieś 3-5razy. Ja już po spacerze idę tworzyć jarzynową na obiad.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie bola piersi non stop.
Nie mam dzis weny na gotowanie...nie wiem co zrobic na obiad

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry