reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
O kurcze a ja autem po tej glukozie będę wracała :/

potem juz było lepiej, tylko od razu po wypiciu. Bedziesz tam siedziala 2,5h to dasz rade wrocic. Wez sobie cos do jedzenia żeby przed drogą powrotną zjeść.

Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać. Mam nadzieję, że nikogo nie obrażę. Co chwila chrześcijanie mówią że Bóg tak chciał, albo ma jakiś plan a podstawowym fundamentem wiary chrześcijańskiej jest wolna wola człowieka i właśnie to, że sami kształtujemy swoje życie czyli Bóg nie może mieć dla nas żadnego planu bo to by wykluczało wolną wolę.
Jak by ktoś chciał o tym poczytać to pierwsze lepsze wyszukanie w googlach. KLIK

Tylko że możesz zgodnie ze swoją wolną wolą zadecydować ze chcesz żeby on kierował i wtedy on pomoże. Jak nie chcesz, on sie nie narzuca i nie ingeruje - twoj wybór, sama kierujesz swoimi wyborami i swoim życiem.
Jak pijany wsiada za kółko i zabija na przystanku 5 niewinnych osób to nie można mowic 'Bog tak chcial' albo 'czemu na to pozwolił' bo to byl wolny wybór kierowcy i Bog tu nie ma nic do rzeczy.
Tak ja to wszystko rozumiem (linku nie czytalam)

Takie chodzenie za falszuje wynik,bo cukier się zabija podczas wysiłku fizycznego.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem.. ale naprawde bardzo wolno szlam i nie mialam specjalnie wyjscia, bo nie mam z kim dziecka rano zostawic... a do ptzychodni mam 5 min bardzo wolnym spacerem. Nie podejmowalam nie wiadomo jakich aktywnosci fizycznych.
 
Vege - jeszcze jedno z tym Bogiem- to jest troche jak w tym dowcipie, że był człowiek bardzo wierzący, i pewnego razu w jego mieście była powódź, zaczął sie modlić do Boga o ratunek, ale woda coraz wyżej, wszedł na dach i dalej sie modli. Podpłynęła łódź za strażakami, prosili zeby wszedl, on nie chcial bo powiedział ze Bog go uratuje, przuleciał helikopter, a on to samo, trwał przy swoim. W koncu sie utopił, poszedł do nieba i pyta: Boze czemu mnie nie uratowałeś? A Bog mu na to: jak to nie? Przecież wysłałem po Ciebie łódź i helikopter i nie chciales skorzystać.

Także ten, niech nikt sie nie spodziewa ze nagle stanie przed nim Bog i wyjasni wszystkie wydarzenia z naszego życia, czemu tak sie potoczyło czy inaczej, czemu przyszła choroba czy tym podobne. O to można zapytać po śmierci ;) ja już szykuje liste pytań ;)
 
U mnie tego dnia na krzywa cukrowa byly same ciężarne ustawione i nie bylo babć ale jeśli u Ciebie beda to ja bym zapytala w rejestracji. Zazwyczaj wyczytuja po nazwiskach u mnie w mieście wiec czasem czy sie chce czy nie to trzeba czekać :)

Za godzinkę jadę do Warszawy na lotnisko siostrę odebrać, 3 godziny podróży po nią mam ale powolutku zajedziemy z partnerem :) Będzie moja świadkową na ślubie w piątek :D
Zrobila mi niespodziankę bo miała nie przyjechać ale udało jej sie w pracy urlop załatwić :)
 
Dobrze wiedzieć, to wezmę ze sobą jakąś kanapkę [emoji14] Czy jako kobieta w ciąży mogę się przepchać na przód kolejki czy muszę czekać aż te wszystkie babcie wejdą?:p Choćby nie wiem jak wcześnie tam nie pojechała zawsze jest pełno babć (mam wrażenie że one tam koczują). Boje się że jak znów do gabinetu będę czekała godzinę na czczo to będzie mi niedobrze a potem jeszcze picie tego słodkiego.. I tak wiem, że będzie cukrzyca bo czuje to po dzisiejszej przekąsce jak mi było niedobrze (fizycznie) po słodyczach. Ehhh
Z krzywa cukrowa wchodzi sie bez kolejki. Potem musisz pilnować i ponownie wepchać sie rowno po godzinie i po dwóch ;)
U mnie akurat są numerki jak na poczcie i jest jedna kategoria numerkow właśnie na krzywa cukrową i panie widzą jak pobierasz numerek i od razu wzywają.
 
potem juz było lepiej, tylko od razu po wypiciu. Bedziesz tam siedziala 2,5h to dasz rade wrocic. Wez sobie cos do jedzenia żeby przed drogą powrotną zjeść.



Tylko że możesz zgodnie ze swoją wolną wolą zadecydować ze chcesz żeby on kierował i wtedy on pomoże. Jak nie chcesz, on sie nie narzuca i nie ingeruje - twoj wybór, sama kierujesz swoimi wyborami i swoim życiem.
Jak pijany wsiada za kółko i zabija na przystanku 5 niewinnych osób to nie można mowic 'Bog tak chcial' albo 'czemu na to pozwolił' bo to byl wolny wybór kierowcy i Bog tu nie ma nic do rzeczy.
Tak ja to wszystko rozumiem (linku nie czytalam)



Wiem.. ale naprawde bardzo wolno szlam i nie mialam specjalnie wyjscia, bo nie mam z kim dziecka rano zostawic... a do ptzychodni mam 5 min bardzo wolnym spacerem. Nie podejmowalam nie wiadomo jakich aktywnosci fizycznych.
A pobierał ci z palca krew i mierzyła glukometrem jaki był wyniki,bo jak niski to raczej nie ma się co obawiać.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny z UK czy tutaj tez robią badanie na cukrzycę? :)
Robia ,ale z tego co wiem to nie zawsze . Ja w poprzedniej ciazy mialam ,a IsabellaSimon pisala juz wczesniej, ze nie miala w poprzedniej ciazy. Wiec to chyba zalezy od midwife. Mysle, ze mozesz poprosic jesli sie obawiasz. Ja pewnie tak zrobie jesli mi nie zaproponuje [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Do góry