reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Fel Anila ja ostatnio robiłam porządek w szafie i się okazało że coś w ramionach urosłam :-D Więc pare bluzek i sukienek musiałam wywalić.

Nef jacy ludzie są pazerni to aż śmieszne jest :) mi został jeden wieszak na której wisiała doniczka. Złodziej musiał się bardzo śpieszyć i zgubił. Śmieje się do mamy że zostawie tam wiadomość, może złodziej się wróci jeszcze po to :p

Dzisiaj mój dzieciaczek kolejny dzień marudny. Bardziej czuwa niż śpi. Dobrze że byli moi rodzice to nim się trochę zajęli.
Ogólnie dzień mija nawet nieźle, chociaż dobrze zrobiła by mi drzemka :-D:-D
 
Moje dziecię też dzisiaj marudne, ale zrzucam winę na upał. po spacerze porannym całe plecki miał mokre. Wczoraj przespał cały dzień z przerwami na karmienie, a dzisiaj nie spał prawie w ogóle. Przynajmniej noc będzie spokojna :)

Od godziny u mnie grzmi, ciemno jak w nocy, ale jakoś rozpadać się nie chce. Tak już czekam na ochłodzenie...
 
My właśnie po spacerku i jeddzonku. Czekamy do 20 z kąpielą i lulaniem. Przesuwam godzinę, niepotrzebnie kładłam go spać o 19... potem będzie zmiana czasu i chodziłby spać o 18 :szok:...

Spacerek miły, wiał delikatny wiaterek, słońce już tak nie paliło, Ksawery w samym cienkim bodziaku, przykryty pieluszka - jak już zasnął, w sumie tylko nogi... I taki to był spacerek, że pochodziłam dopóki Młody nie zasnął, a potem siedziałam na ławeczce i czytałam książkę. Pełen relaks. Do czasu aż nie przybiegły moje dwie sąsiadeczki, jedna ma 6, druga 5... Za nimi sąsiad, sąsiadka i tak sobie poczytałam. Po pół godzinie dziewczynki obudziły Ksawerego. trzeba było wracać do domu,dać jeść...

pscółka - na pewno na pogodę. Mój co prawda nie śpi wyjątkowo dłuzej w dzień, ale przynajmniej w nocy pośpi. Dzisiaj w dzień standardowo, rano pół godzinki, w południe prawie dwie godzinki i na spacerku - godzinka, oprócz tego to, co mu się przy cycu przyśnie... :)

Muszę do Pepco. :) może cośfajnego wynajdę.

A burza miała być i d**pa. Nie było.
 
anka - mój idzie dzisiaj na rekord, pobawił się półtorej godziny na macie, a teraz dalej poszedł drzemać, a przespał całą przerwę między poprzednimi karmieniami:szok: jestem ciekawa co będzie w nocy, teraz czekamy aż się obudzi, żeby go wykąpać, już minęło 3 godziny od poprzedniego karmienia, a on nic...

u nas też nie było burzy, tylko trochę powiało:no:
 
Mój syn też dzisiaj bardziej śpiący więc to chyba przez tą pogodę ;-) U nas była mega ulewa.
AA no i od jakiś 3 dni lepiej śpi po kapieli, wczoraj np. jak go położyłam o 9 to wstał o 3 ;-) no i przełom nastąpił bo młody zaczął podnosić główkę leżac na brzuszku wiec jestem happy ;-) ale do neurologa i tak pójdziemy ;-)

My mamy Jane Strata i młody się w nim nie poci.
 
Pscółka - nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ci przespanej nocki!

Dominiczka - to super, że zaczyna podnosić glówkę! :tak:

O, zapomniałam, Mały dzisiaj rano pierwszy raz przewrócił się z boczku na brzuszek ^^
 
Kurcze u nas chyba jest mniejszy popyt na chłopięce ubranka bo obniżki są również i dla chłopców. Szkoda że nie udało Ci się kupić tańszych ciuszków.

Ale mnie boli gardło, dziewczyny czy my możemy brać coś na ból gardła?
Ale fajnie się zrobiło jakoś chłodniej. Maja padła nie mogłam jej dobudzić na kąpiel ale jakoś się udało zjadła i znów padła. Ostatnio tak mnie wyćwiczyła jak coś jej się nie podoba to tak krzyczy zanosi się taka złośnica mi rośnie nie wiem jak to zmienić :(
 
reklama
a my walczymy... mała jest zmęczona ale za nic nie chce spać... płacze już od pół godziny... zjadła dużo, pięknie odbiła i wymusza noszenie :-D jak M z nią chodzi - cisza, jak z nią usiądzie to wali piąstkami i ryczy... więc wróciła do łóżeczka... i płacze... żal mi jej ale nie możemy się złamać...

uff... w zyciu bym nie pomyslala... byla jeszcze glodna - zjadla i zasnela... lacznie 180ml po kapieli...

co do godziny spania... my teraz też mamy kąpiel o 20 o 21 spanie, ale myslę że jak przyjdzie jesień i młoda też już będzie starsza to przesuniemy o godzinę i będzie chodzić spać o 20. jak jest ciemno szybko to też inaczej...

a teraz już przujemnie chłodno... siedze sobie na balkonie i delektuje się chlodem... kiedyś spędzaliśmy tak wiele wieczorów... teraz M strasznie dużo pracuje, czasem mam wrażenie że 24h/dobę... czasem tęsknię za chwilami gdy był bardziej z nami... teraz ciągle zmęczony i nerwowy bo praca bo dom....

ech...

spokojnej nocy :-D

PS Anezram​ wydaje mi się że karmiąc już większość leków można... ale mogę się mylić...
 
Do góry