reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam
Smile- własnie Lutynia to chyba dobre miejsce na mieszkanie. Ja mieszkam na oporowie( tzn teraz mamy remont ,ale już zbliża sie ku koncowi) U nas też jest ok, ale mają most budować;/;/;/

My po chrzcinach u nas było 35 osób :szok: Leon spał w kosciele male całą imprezę jadł co chwilkę :-D Było miło i spokojnie. co do alkoholu mieliśmy wino.

Wczoraj byliśmy na szczepionce i Młody śpi jak suseł teraz.... ale podobno tak moze być. :confused:

nie mam czasu ostatnio na forum, bo ten remont sprzatanie pranie itp..... ale poprawię sie!:-)
 
reklama
Smile u nad będzie ok 25 osób:/ja bym chciała z m mała ompreze ale juz nie bede sie z nikim kłócić , dla mnie juz ten temat dla rodziny jest zamknięty :crazy: my juz po spacerze co prawda bardzo krótkim ale zawsze. Chce jeszcze iść z koleżanka na spacer z dziećmi ale pogoda cos sie zaczyna psuć :baffled: Oby te chmury przeszły i nie padało :dry:
 
Witajcie

u nas dziś pięknie, właśnie skończyłam szykować obiad, dzieciaki jeszcze śpią, zjemy i pojedziemy na partynice na koniki (w sensie na spacer:-D).
Pochwalę się, że dzisiaj odpaliłam spacerówkę... i jest super, dolne pasy przebiegają idealnie dla takiego malucha. Muszę jeszcze tylko zamówić jakąś wkładkę, bo M marudzi, ze młody ma za twardo. Może przerzucę się już na stałe, bo już zapomniałam jaki ten wózek zwinny i zwrotny:-D


smile różowe i złote buty są w wojasie:
http://wojas.pl/oferta/buty/ona/wszystko/wszystko/wszystko/rozmiar,0/cena,0,1000/RO/lista,desc/
Wojas - Kolekcja Wiosna - Lato 2013
Wojas - Kolekcja Wiosna - Lato 2013

chyba w venezia też coś różowego widziałam
może spróbuj podzwonić po sklepach, bo szkoda tak jeździć w ciemno
 
Nef jaką spacerówkę masz ?
rzuć linka na tematy wózkowe jak jeszcze mamy.

ja na kozanowie :-) Nef na partynice to taka spora wycieczka z naszego kierunku, ale macie autko to śmigiem hi hi.
Pola a tak myślałam o Tobie co tam u Ciebie. karmisz dalej piersią > kłopoty minęły ?
 
hej Dziewczyny w srodku Polski piękny dzień się właśnie kończy. :) piekne sloneczko, chociaż mocno nie grzało, więc upał nie doskwierał.

Pochwalę się - K w poprzednią noc przespał 7 godzin ciurkiem. :) jak po kąpieli zasnął, tak spał do 3 w nocy... I tu mój dylemat - jak radzicie, czy przed położeniem się spać koło 23 dać mu jeszcze pierś? chodzi mi o to, czy są szanse, że obudzi się dopiero nad ranem, o przyzwoitej godzinie? czy może obudzi się z przyzwyczajenia koło 3/4? Czy zaczekać kilka nocek i dopiero kombinowac? Jak radzicie?

Nef - super, że już spacerówka? też bym chciała, ale mam lekkie obawy... Moze sprobuję go jutro po domu trochę powozić i zobaczymy. ;)

Ah - jedyny minus tak długiej przerwy w nocy - piersi nie wytrzymały napięcia, znowu cała byłam zalana z jednej piersi, jak ciągnął z drugiej...
 
o włąsnie temet karmienie w nocy jak to u was co ile godzin wam wypada karmic albo w jakich godzinach karmicie to bardzo wazne dla mnie
nie miałąm internetu wczoraj nawet nie nadrobiłąm :crazy: moze jutro mi sie uda
 
U mnie jak Mimi zaśnie ok.21 to budzi się dopiero o 3/4, a później to różnie bywa, może się obudzić za pół godziny a może przespać i 3. Bywało tak, że jak przebudziła się o 6 to mogła do 8 cycać, a ja już piersi nie czułam :-D
 
zozzolka u mnie wygląda to tak: karmię go, idzie spać i śpi 3-4h (czasami nawet trochę dłużej), zazwyczaj śpi od 22-1:30 budzi mnie jego stękanie z zamkniętymi oczami, biorę go do naszego łóżka i karmię go na leżąco więc on sobie je a ja sobie drzemię :) i później to już się budzi co 1,5-2h (czasami mam wrażenie że krócej, możliwe że jak ja zasypiam i on też to sobie tak nie dojada i dlatego potem budzi się tak często) i tak do 6 rano, ostatnio ma taką faze że go karmię przewijam, on jest strasznie o tej porze rozbrykany więc do 7 się z nim bawie, daje mu na chwilę cyca i zasypia i śpimy do około 9. Ostatnio to nasz rytuał :)
 
Czekolada - mój tez stękał i chyba nada stęka,ale przyzwyczaiłam się do tego i już go nie karmię, jak zaczyna stękać. Wcześniej stękał dość długo, więc go nakarmiłam i ok, teraz stęknie ze dwa razy i koniec, śpi cichutko dalej. Mój dzisiaj przespał 6 godzin ciągiem, potem 4,5. :) różnie u nas co nockę jest, ale jest tak, że pierwszy sen po kąpieli jest dłuższy,ok. 6 godzin, a później krótszy - ok. 4. I zazwyczaj zasypia przy piersi, więc nie ma problemu z usypianiem. Naje się i śpi dalej. Pobudka, żeby zacząć dzien - 8/9. :) daje mi synek pospać... :-)
 
reklama
Do góry