reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Anila, Agula:jak tak sobie o Poznaniu i jego okolicach piszecie to mi się łezka w oku kręci. Ale mam wspomnienia z Poznaniem :-D Cudowny czas studiów i masa znajomych :-D

U nas na tapecie wrzaski Michaliny. W jednej chwili krzyczy a w drugiej szepcze :-D No i jeszcze nie śpi. Łobuz jeden. Rozrabia na macie.
Muszę ją pogonić spać.
 
Agula to jednak daleko :-)
Wawka daj znac jak bedziesz odwiedzac stare katy
Ja lubie poznan i dobrze nam sie tam zylo... I nadal sie bardzo utozsamiam...
Dobrej nocy
 
Anezram wiesz że mieszkałam w Szczecinie przez 7 lat i pochodzę z tamtych okolic :)

ale mi nie zapisał się tak ciepło w pamięci... to były trudne czasy :)
 
Hej. Wczoraj nie miałam prądu, dzisiaj szlag trafił internet. Szlag mnie trafi normalnie. Nie mogę wejść na wz. :-( z biegunka coraz lepiej. Wczoraj 3 kupki dzisiaj 1 póki co.
Wieje i wieje... Zimno i ponuro.
 
reklama
Zibka- chyba tak. Tutaj ostatnio są takie pustki, że nie chcę się nawet zaglądać. Ja nie mam dostępu do WZ i ok, rozumiem, że jestem tutaj stosunkowo nowa, ale kiedyś to forum tętniło źyciem i każdego dnia z miłą chęcią wpadłam tutaj żeby zobaczyć co u Was słychać a teraz... Szkoda, bo kilka razy dziewczyny mi bardzo pomogły. No nic, chyba trzeba zrezygnować z pobytu tutaj...
 
Do góry