reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam,

oj kilka dni mnie nie było. Ale wróciłam :-) Pomagałam w przeprowadzce siostry i nie miałam jak na forum wejść.
U nas pogoda całkiem znośna. Spacerki uskuteczniamy. Mała odpukać zdrowa, tylko nocki zarwane jak zwykle. Pobudka co godzinę.
Wyskoczył nam kolejny ząbek. Idą jak burza.
Ostatnio przestałam miksować obiadki małej tylko widelcem rozgniatam. Czy wy też już tak robicie? Sama nie wiem czy nie za wcześnie. Moja mała zjada 190 obiadku za jednym posiedzeniem. Mam pytanie do mam, które nie dały jeszcze glutenu. Czy macie jakiś plan wprowadzenia glutenu? Wiem, że jest czas do 10. miesiąca.
 
reklama
Hej. Bakteria witaj spowrotem:) mnie tez nie było pare dni nawet nie podczytuwalam bo mnie bo koloru rozsadzal:/ jakieś chorobsko sie do mnie przyplatalo :/ dobrze ze Lenke nie chwycilo nic. Wawka kilka razy próbowałam dac jej obiadek w takich kawaleczkach to nie chciała jesc :/ a jak dała normalny zamilsowany słoik to wcinala. Moze przyjdzie jeszcze pora na to. Ja bede próbować ;) Fel trzymaj sie tam jakoś ;-) U nas Lenka je 4 lub 3 razy po 90,60 150 ,120 :/ nie wiem czemu nie ccewciagnac wiecej:( rano kaszka na mleku ,a na podwieczorek kleik z owocami mleku. W nocy zazwyczaj zjada te 150.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was podaje mleko hipp ha? A jeśli nie, to wiecie gdzie w internecie można kupić to mleko? Bo u nas jest tylko w Rossmannie. Specjalnie tam dzisiaj pojechałam a jak na złość nie było ani jednego opakowania;-/
 
Anila- bardzo Ci dziękuję. Złożyłam już zamówienie i jutro mleko będę miała w domu. A przy zakupach powyżej 100zł przesyłka gratis ;-)
 
proszę bardzo :-)
zobacz sobie jeszcze czy Tesco dowozi do Ciebie (nie wiem gdzie mieszkasz). jak mieszkałam w Poznaniu to zamawiałam w Tesco przez internet - mają taniej. ale tutaj nie dowożą. no i w Tesco czasem zamiast dużych puszek przysyłali mi małe co wychodziło mniej korzystnie...
 
Cześć:-)
Moja Ala szaleje w ciągu 4 dni przebiły jej się trzy ząbki, mamy już dwie górne dwójki i dolną lewą jedynkę :-D do tego coraz częściej siada sama z raczkowania albo w łóżeczku i raz też udało jej się wstać ale za to jest mega marudna przez te zębole, które ida na raz ;-)
 
Anila- mieszkam w małym miasteczku 100km od Poznania. I sprawdzałam nie dowożą do nas a poza tym mleko hipp mają ale niestety nie to Ha. Na tej stronie co mi poddałaś wyszło 10zł drożej niż u nas w Rossmannie ale gdyby policzyć mój czas i paliwo w aucie to na jedno wychodzi.
 
reklama
Do góry