reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Bishopka mam jeszcze firmowe, ale prywatne zakupy wolę robić z prywatnego, nie chce tego mieszać, ale będę musiała, niech to szlag...nie wiem może jutro uda mi się podjechać na komendę...wrrrrr :wściekła/y:
 
reklama
Dotko, nie odpuszczaj. oglądałam w ddtvn jak się rzecznik allegro wypowiadał, więc lepiej robić tak jak każą, wtedy jest szansa na pomyslne załatwienie sprawy, a oni będą szukali na własną rękę, ale warunkiem jest zgłoszenie sprawy na policji i przesłanie im takiej notatki.
 
wybiorę się napewno, nie wiem tylko kiedy będę mogła...został nam jeden samochód i nie wiem czy R będzie mógł się urwać z pracy, jestem uzależniona od niego
 
Cześć dziewczynki,jak u Was poświątecznie?U mnie wszystko dobrze,przez święta przybył mi 1kg,a to było tylko trzy dni:-)Więc teraz ostrożnie z jedzeniem...no może od jutra,bo dzisiaj też powojowałam,ale żal marnować jedzenia:-)

Dotkass kurcze ale pech z tymi hasłami,jedź zgłoś,bo jak nie zgłosisz to allegro potraktuje Cię że sobie wymyśliłaś,i nie dość że klientka wystawi Ci negatywa,to jeszcze będziesz musiała zapłacić prowizje.
Bishopka dobrze że z piesiem już lepiej,a leki niestety wiem że bardzo drogie,a dla zwierząt to już w ogóle masakrycznie drogie
evciaa88 super że u Was wszystko dobrze,oby cały przyszły rok taki był,bo mówią że jaka wigilia taki cały rok:-)
Strasznie mi się spać chce,ale Kornela zapewne obudzi się jak tylko położę głowę do poduszki
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki:-)
 
Bishopka oj biedny psiak ;(

Dotka kochana pewnie na allegro będą czekać na oficjalne zgłoszenie i nie odpuszczaj tematu...Chociaż ja sama pare mcy temu przejechałam się na naszej policji jak ukradli nam rower wart 3,5 tys a żeby było smieszniej był na zamówienie robiony i tylko 2 takie u nas w mieście są jeden mój drugi taty... ale po tyg umozyli sprawę
 
mamakruszynki, babka negatywa mi nie wsytawi, bo jak tylko dziś zobaczyłam, że coś jest nie tak zadzwoniłam do niej (rozmawiałyśmy chyba z pół godziny), bardzo sympatyczna kobitka, Ją to dopiero by oszukali na 6300 zł :szok: ale allegro zareagowało szybko i od razu otrzymała od nich info, że ma się wstrzymać z płatnościami...ja nie dostałam info, bo meil podpięty pod konto allegro miałam zblokowany, pewnie w przyszłym tygodniu dopiero będzie dostępny...zgłosić sprawę zgłoszę, chociażby po to, by wyzerowali te opłaty jak Bishopka pisała, że nic nie wskuram to prawie pewne, ale przynajmniej będę miała podstawę do umożenia wobec mnie roszczeń :no: chciałabym zamknąć tą sprawę jeszcze w tym roku...kurcze mówię Wam normalnie wściekła jestem jak nie wiem :wściekła/y:
 
Witam i ja po swietach.
Nadal walczymy z.przeziebieniowa dzuma u malej i jest srednio. katar kaszel i ogolnie zaraza. Ja probuje sie ochronic na wszelkie.sposoby i lada dzien okaze sie.z.jakim skutkiem.
Poza tym nie mam juz kompa bo rozpadl sie calkiem i pisze tylko z kom co jest bardzo ciezkie

Dorotka wspolczuje Ci strasznie..nsz.kurna zawsze cos...jeszcze takich akcju brakowalo!

Rodzinnych swiatecznych niesnasek wspolczuje a rozwiazania.sporow i klotni gratuluje.

Pozdrawiam.Was.cieplo!
 
Witajcie moje drogie

Święta święta i po świętach, bardzo dobrze bo ileż można jeść :-D Teraz jeszcze sylwester a potem zaczynamy przygotowania do pojawienia się na świecie naszej kruszynki :tak:

Dotkass no szlak by to wszystko trafił, co za pech, ja pierdziele. Dobrze że chociaż ze zdrówkiem już lepiej i z dzidzią w porządku. Powodzenia w załatwianiu spraw oby wszystko dobrze się skończyło.
 
Ella, zdrówka

babka ma dane wszystkie, nr kont, telefony meile, w sobotę jadę zgłosić

idę się walnąć dosyć mam już dnia dzisiejszego...miłej nocki
 
reklama
Do góry