reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Kochane brzuchatki chcialabym wam złozyc zyczenia bo nie wiem czy mi czas pozwoli z wami popisac:)

Życzę, aby te święta wypełniły Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego.Całuski dla brzuszków!!!

święta 20121.jpg
 
reklama
Bishopka -ależ ty masz zdolnego męża ;-)

alex2 - super, że wyniki masz ok. Ja uwielbiam łazanki ech ta kapustka ale w tym roku nie robiłam bo kapusta jakoś mi nie służy :confused2:

Phelania - współczuję przepraw z zusem :-(

Tasia001 - strasznie mi przykro :-(to smutne, że przyjdzie wam tak spędzić wigilię

Pchla_Szachrajka - dobre :-D:-D:-D

aisak_85 - mam nadzieję, że odstawienie antybiotyku nie pogorszy stanu zdrowia :-(

mamakruszynki - chyba każdą z nas to dopada :sorry:

Nef - jak nie czujesz się na siłach to nie jedz... będziesz się tylko męczyć
 
Z całego serducha życzę wszystkim Forumowym Mamusiom
spokojnych, zdrowych i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz pięknych zdjęć z brzuszkami po choinką,
które będziemy podziwiać w przyszłym roku już z naszymi okruszkami.




Christmas-Baby-Costumes-Santa-Christmas-Tree-Candy-Cane-and-Snowman-kawaii-blog.png
 
Ostatnia edycja:
Kochane brzuchatki, nie wiem czy jutro uda się zerknąć na forum, więc też już dziś

życzę spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pyszności na wigilijnym stole, góry prezentów pod choinką, wielu radosnych kopniaczków i żebyśmy wszystkie wytrwały tu razem do kwietnia:tak:
Buziaki
 
reklama
Do góry