reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

beti kochana jesteś, ale bez przesady :zawstydzona/y:

powoli wraca mi powonienie...hurra, ale kaszel nadal męczy tak, że mogłabym płuca wypluć bleeee...zaczęłam ogarniać syf w garderobie i pokoju gościnnym i tyle tego, że szok...większość musi wywędrować na strych, ale aż boję się prosić o pomoc R we wniesieniu tego po dzisiejszym dniu :dry:
 
reklama
Oj widzę, że dzis Mamuśki szaleją świątecznie bo puchy na forum ;-):-) Ja siadłam poczytac co u Was przy obiedzie...Mała mi kimnela więc spokój i cisza. Ide skorzystac ze spokoju i zrobic sie ba bustwo na wieczór:-D Nigdzie nie wychodze to przynajmniej w domu straszyć nie będę:-D

Miłego popołudnia i zdrówka dla chorowitków!!!


Co do kasy na leki to ja rozumiem, że jest jak jest, ale no bez jaj- dlaczego dwóch ginów ze szpitala wypisuje mi tą samą Luteinę na refundacje a inny już nie może:confused:- jakaś paranoja:no:
 
ale ja wam zazdroszczę tych świątecznych przygotowań, najbardziej lubię robić ciasta, ale cóż w tym roku to nawet nie spróbuję kawałeczka, a co do rodzenia w kwietniu to raczej nikt mi nie daje takich szans, będzie super jak wytrzymam do 34 tygodnia, ale to już maksymalnie
 
majra, kochanie , odbijesz sobie w przyszłym roku z większą rodzinką :-)...a że urodzisz pierwsza? cóż otworzysz listę kwietniowych dzieciaczków, bo mimo, że w kwietniu może nie urodzisz to przecież dzieciaczek będzie "nasz" kwietniowy, tak jak i Mamusia....przytulam Cię Skarbie mocno
 
hej laseczki

U nas antybiotyk pomaga hurrraaaa młody sie czuje znacznie lepiej i mi dorazu humorek powraca:-DJuz pislalam wczesniej ze zamowilam sobie od Św Mikolaja bransoletke Liliou;) Dzis pojechał zamowic ciekawa jestem jak to mu wszystko wyjdzie:-Dwiecie jak to z facetami:-D...Jak juz bede miec wrzuce fotę:)))

U nas zimno i nie przyjemnie juz chyba z tydzien albo 1.5 tygodnia nie wychodzilam z mlodym na spacer po prostu mi sie nie chcialo ruszyc tyłka:no:az wstyd ...a teraz synek chory...

Kurcze jutro musze jechac na Lindleya i zapisac młodego do ortopedy na USG bioder ...jak zacznie chodzic mamy sie zapisac a juz chodzi 3 miesiace:-)Dzwonilam dzis do nich 3 godz i nic albo zajety albo nie odbieraja musze jechac osobiscie bo mnie szlak trafi...:wściekła/y:...Jeszcze ZUS mnie jutro czeka....
 
Witajcie kochane ;-) odzywam się dopiero teraz bo dziś miałam trochę spraw do załatwienia no i najważniejsze byłam z Mają u laryngologa, i uszka ma czyste wszystko wyleczone jedynie jest przeziębiona :-)
Jeszcze tylko o 19 usg i kamień z serca mam nadzieję że to będą same dobre wiadomości...

Phelania - zdrówka dla Alanka

beti84 - może być jedno i drugie... ciężko powiedzieć

Nef - ale możesz wyłączyć tylko dla grupy bb :-)

olk86a - o kurczę współczuję

zonqa - o kurde współczuję :-(

Shy - o kurczę współczuję przeżyć z tesciową :dry: mam nadzieję, że nie będzie tak źle

alex2 - mam nadzieję, że wypad się udał :-)

krolewnazmarcepana - zdróweczka,trzymam kciuki żebyś donosiła :-)

Pchla_Szachrajka - kochana głowa do góry, nawet nie wiesz ile taki maluch daje radości, każde nowe umiejętności które zdobywa dają rodzicom ogromną radość, a to że pojawia się na świecie dziecko nie oznacza że musisz rezygnować z marzeń :)

ladies- mam nadzieję, że na katarku tylko się skończy... zdrówka. Wcale się nie dziwie, że M pojechał ich zrypać no co za :wściekła/y:

majra - kurcze kochana z jednej strony fajnie tak martwiłaś się o święta a z drugiej nie dziw im się, tu masz opiekę 24 na dobę

Dotkass - z każdym dniem będzie coraz lepiej mam nadzieję że na święta będzie już ok

Tasia001 - super prezent :-)

Iśku - zdróweczka dla synusia ;-)
 
Phelania zdrówka dla Alanka, a czemu akurat na Lindleya musicie? nie mówię, że to źle, bo to chyba jedne z lepszych szpitali w Warszawie, przynajmniej ja mam takie skojarzenia i wspomnienia co do szpitala, moja Babcia [śp] była w tym szpitalu 4 razy podniesiona ze stanu zawałowego ...no i powodzenia w ZUSie

ankzoc powodzenia na USG
 
MAJRA mi lekarz tez nie daje szans na kwiecien, ja modle sie o 30 tydzien...Wiesz, tak naprawde nigdy nic nie wiadomo, czasami te dzieciaczki co mialy wyjsc najwczesniej tylko tak strasza nas a pozniej siedza i trzeba na sile wyciagac:)))Z moja mama tak bylo-cala ciaze mowili ze nie donosi, ze szyjka krotka a tu co...urodzila w dniu terminu i musieli wywolywac bo wygrzebac sie nie chcialam...
Ja wierze, ze bedzie wszystko dobrze...Coz innego nam zostalo? A czasami dobre nastawienie moze zdzialac cuda...sciskam ogromnie
 
reklama
Iśku; studia odpuscilam (nie zaczelam) bo moj zoladek szalal do polowy listopada..., mialam plamienia, lekarz kazal nam polegowac i sie oszczedzac, nie powinnam jezdzic autobusami, tramwajami itp... a fryzjera odwiedzilam w tym tygodniu i jestem szczesliwa-wczesniej go unikalam bo jak czulam zapach farb to mnie odrzucalo :-D w szkodliwe dzialanie wszystkich nie wierze...

Wiem ze dziecko to super sprawa i moje najwieksze marzenie jednak zeby je spelnic trzeba oddac kilka fajnych rzeczy, w moim wypadku nie bez zalu mimo ze dostaje cos o wiele wspanialszego :tak:

Pchla_Szachrajka, majra; 3mam mocno kciuki!!! dacie rade!!! z dzidziami to nic nie wiadomo ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry