reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
hehe Notka no w sumie nie:-) ale jak byłam miesiąc temu u ginki to było główką w dół, a teraz jak byłam to już nózkami w dół także sie wierci ile wlezie:-)

no pewnie ze sie wierci, to logiczne :tak: ale samego momentu przekrecania przeciez sie nie czuje...

alex, kochana...... no dobra, masz troche laaaaap......... :-D
:-D:-D
 
Witajcie u mnie tez szaro i zero sśniegu:crazy: ja jUz po zakupach teraz leże i popijajam kawke:-) Moja córeczkę tez czuje na dole jak kopie i w pępek , na usg gin mówiła ze leży główka do góry :tak:
 
Witajcie :-)
Ja też po zakupkach i leżę z woda, bo kawę wypiłam rano.
Na l4 jestem juz drugi miesiąc i jest mi mega super :-) Tak sobie myslę, że jakbym miała tak wpływy co miesiąć, to mogłabym w domu siedzieć do emerytury :-D
 
Cześć ciotki,przegłosowałyście i będzie Matylda:-)Mój mąż się śmieje że to Wy podjęłyście decyzję:-)
Phelania piękny torcik urodzinowy dla Alanka:-)
Majra wszystkie trzymamy kciuki za donoszenie ciąży do bezpiecznego czasu,mam nadzieję że uda się donosić do końca.

U Nas nie ma śniegu,jest za to plucha,i brzydko.Przydałoby się coś w domu ogarnąć,ale nie chce mi się:-).Idę poszukać czegoś do jedzenia:-)
 
reklama
Oliwka, oczywiscie :-) ja zawsze po tych wizytach jestem spokojniejsza...przez tydzien ha ha ;-)
teraz to i tak luzik bo sa ruchy i jakos spokojniej sie podchodzi, wczesniej gdy ruchow jeszcze nie bylo to rozne mysli do glowy przychodzily...


Isku,
ja tak samo, moje dzieci nigdy mnie nie kopaly ze bolalo czy cos... slyszalam ze niektore babeczki to siniaki na zebrach mialy, nie wiem jak to mozliwe i czy to w ogole mozliwe :szok: moje dzieci w brzuszku bardzo grzeczne byly, za to po drugiej str brzucha nadrabiaja ;-)
a ta dzidzia jakas najspokojniejsza ze wszystkich trzech :rofl2:

wrocilam z obiadku.... buraczki byly :-) i kotlet mielony!
 
Do góry