reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ptaszek - ostatnio o Tobie myslalam. Cos te nasze Franki nam daja popalic. Dobrze, ze wy juz w domu. A powiedz co u was teraz? Wiecej operacji nie bedzie? I co dokladnie z plucami sie stalo? Tez mieliscie przejscia. Nie dziwie sie, ze bylo to dla was ciezkie. Mnie po porodzie trzymal Antek w jako tako dobrym stanie. Robilam wszystko by nie widzial mojego podlego nastroju. A ja myslalam, ze ja sie malo z Kruszonem widze, bo tylko 45min dziennie mielismy. Jakbym w ogole go nie mogla zobaczyc to bym pewnie zwariowala. Trzymajcie sie. Zdrowia dla malego i Ciebie. No i zapraszamy do nas... w kupie zawsze raznien ;)


Ja wlasnie pomyslalam o operacji jaka Franek bedzie mial w pazdzierniku. Ile on sie znow nacierpii. Zeby tylko sobie poradzil tak jak po pierwszej. Nawet nie dopuszczam do siebie mysli, ze moze umrzec. Jak czytam na niemieckiej stronie, ze dzieci ucza sie od nowa jesc itp, ze wracaja rozwojowo do punktu wyjscia to mnie skreca. Jak my sobie poradzimy. Franek poki co niczym nie odbiega od waszych dzieciaczkow. No i to nie koniec operacji.. Oj dluga droga przed nami...

Anila - fajnie wygladacie.
Anka - chyba kazda mama tak ma. W pierwszej kolejnosci kupuje cos dla dziecka ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

ptaszek serdecznie współczuję przejść :no: i życzę już samych słonecznych chwil przed Wami:tak:

jeżeli chodzi o dopajanie ja też podaję herbatki koperkową i rumiankową na przemian, w upały więcej... i z kupkami nie mamy problemu robi raz dziennie bez zaparć a też jest na nutramigenie:-)

Fel na prawdę przy nutramigenie trzeba podawać dodatkowo jakiś probiotyk? bo ja nie mam a lekarka nic nie mówiła:-( i mojej gwiździe jeszcze ropieje jedno oczko, troszkę a już zaliczyliśmy kropelki do oczu, jedno się wyleczyło a to drugie jeszcze trochę...
 
Witajcie.

Ptaszek
- trzeba przyznać, że przeszliście wiele... optymistyczne jest to że jak rozumiem teraz już wszystko ok? trzymam kciuki dla małego Frania :-)

Fel no mi się cały czas wydaje że to tak jak z latami i tyg. ciąży - to co skończone to podajemy Maria skończyła 3 miesiąc to ma trzy, Olek 2 to ma dwa i tak dalej... ale przyznaję że i ja strasznie się w tym gubiłam :-D PS. Mate złoże i obfotografuje dziś, ja wszystkiego nie montuje ale jak mała zaśnie to to zrobię :happy:

hmm zakupy... poszłabym coś sobie kupić, ale w lipcu wakacje i szczepienie i młodą trzeba obkupić w 68 więc dla mnie już może nie starczyć środków płatniczych :-D, nic to poczekam do sierpnia...

a co do wakacji - my jedziemy 14 lipca więc Mania będzie miała 3,5 miesiąca - i na wakacjach skończy 4. też mam trochę obaw, ale z drugiej strony nie możemy pozwolić by chłopcy nie wyjechali nigdzie bo mają młodszą siostrę... jedziemy w znane nam miejsce i nie mogę się już doczekać prawdę mówiąc...

i zasnęło maleństwo... kurcze dokucza jej ten katar... dziś w nocy jadła i o 1 i o 4 i potem o 7... dawno już tak często nie jadła - chyba nadrabia te ostatnie dni gdy jadła znacznie mniej...

miłego dnia - u nas znów pada... a właściwie nadal...
 
Witam się z rana.
Hana dziś pospała do 8-mej :szok: aż jestem w szoku, że tak długo.
Margot, okresu można nie mieć bardzo długo, nie ma na to reguły. Jak karmiłam piersią, to dostałam @ po miesiącu, a teraz na butelce dostałam po 2,5 m-ca:-D
Ptaszek, współczuję przejść i mam nadzieję, że teraz już będzie tylko dobrze. A swoją drogą w jakim szpitalu rodziłaś, że sepsą Cię zarazili ? Bo Franiu to pewnie w Gromkowskiego albo Marciniaka. Co do dopajania, to tak jak Fel pisała, można dodać glukozy ja podawałam płaską łyżeczkę na 100 ml wody. Najlepiej jest też podać letniej wody ok. 20 ml przed mlekiem. Mślę, że glukoza małemu podejdzie, bo w szitalach w ten sposób uciszają płaczące dzieci :-)

Dziewczyny, dziecku nie wolno podawać wody mineralnej !!!!! tylko źródlaną !!!
Ktoś pisał o pampersach, jessooo a my już kupiliśmy box z 4 :szok: 3 trochę jeszcze mam, ale one szybko są zasikiwane.:-D
Byłam w Tesco i śmieszne, bo w małym mieście była przecena ubranek i kupiłam bodziaki za grosze, pojechałam więc do większego miasta i tam te same bodziaki w normalnej cenie :szok: a myslałam, że większy wybór będzie to się obkupię już na zaś, bo nie mam ciuszków na 6-9 mcy, a tu doopa :baffled:
 
ptaszek fajnie ze z nami jestes, ciesze się ze z Frankiem juz wszystko dobrze i nadal trzymam kciuki za maluszka

Smile ja Cie bardzo podziwiam ja k Ty dajesz radę i się nie poddajesz , nie załamujesz, modlitwy za Franusia masz zapewnione i ja wierzę ze wszytsko będzie dobrze i za kilka lat w ogóle zapomnisz o tym co się działo

ja chyba tez nastepną paczkę kupię 4, najpierw musimy tę wykończyć

Olo spi i spi, już się zaczynam martwić, w nocy też tylko raz na jedzenie:szok: więc sobie wkręcam ze moż eto gardło, al ew sumie humorek dopisywał, może to ta pogoda bo u nas znowu leje

Z @ jest przeróżnie, Tomka karmiłam troszkę ponad 5 miesięcy a owulacje miałam dopiero ok 1,5 miesiąca po skonczonym karmieniu, nic trzeba się pilnowac
 
U mnie też wielkie spanie i to podwójne, co nieczęsto się zdarza :-)

Smile, Ptaszek - dużo zdrówka dla dzielnych Franków:tak:

Bishopka - to w Oławie byłaś na wyprzedarzach? U mnie Zuzia nawet nie wiem kiedy wyrosła z 62, a jeszcze na dzień dziecka kupowaliśmy ciuszki właśnie w Tesco w promocji.
 
Hej:-)

ooo rany a My nadal pampersy 2!!!!!!!!!!!!!! Moje dziecię je coraz rzadziej- mamy dłuższe przerwy między karmieniami w ciągu dnia i 7-8 h przerwę w nocy, ale zjada regularnie 120ml:-D ładnie przybiera, więc myślę , że nie ma powodu do niepokoju. ostatnio tylko zaczął mi się bawić przy jedzeniu trwa to wieki- wypluwa butelkę, słodko się uśmiecha, zaczyna gaworzyć- chyba mi niejadek rośnie. Obok rumiankowej, koperkowej stosuje jeszcze herbatkę uspokajającą hippa z granulata. Podaję też wodę z cukrem.
Smail samych pozytywnych myśli:-)
Bishopka gratuluję zakupów
Oliwka zdrówka dla małej
Anila za w czasu udanych wojaży

Udanego dnia
 
reklama
Ptaszek – trzymaj się. Najgorsze już za Tobą. Współczuję Ci tego co musiałaś przechodzić. A teraz ciesz się uśmiechami synusia:-)
Smile –przecież Twój synek nadal ma imię papieskie:-) Nie zamartwiaj się październikiem, masz silnego synka!

A mi dziś przyszły majtki wyszczuplające. Jak je zobaczyłam, to myślałam że nawet na nogę nie wejdą, a co dopiero na dooopko. Ale po przymierzeniu okazały się OK.
 
Do góry