reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
ja Was dzisiaj podczytuję ale weny do pisania za bardzo nie mam. każda z nas już by chciała tulić swojego maluszka, ale musimy jeszcze poczekac. ;-). ja od kilku dni mam straszną chcicę na lody, ale taką okrutną. przed chwilą zjadłam 2 zappy i zjem chyba jeszcze jednego:eek:. pofolguje sobie teraz bo potem to niewiadmo co będzie można jesc;-)
 
na mnie też czeka ciasto czekoladowe z lodami, tylko muszę poczekać aż ciut przestygnie, bo dopiero co go wyciągnęłam z piekarnika ;D
 
Witajcie I ja czekam na swoją kolej. Dzisiaj gin zrobił mi masaż szyjki (same przyjemności :/)i powiedział, że wszystko gotowe do porodu. Tylko mały uparciuch nie chce wyjść. Jak do wtorku nie urodzę to na oddział na wywołanie... A no i bąbel ma być duży (Marek ważył 4150g) smile, madan - &&&&za Wasze dzieciaczki
 
Witam z rana :-)
Dziewczynki, jak byłam w szpitalu to dziewczyny popijały olej rycynowy i po jednej butelce zapisały się skurcze na ktg, a po drugiej było poród. Poza tym latały po schodach :-D
 
I ja witam się z rana :)

Słyszałam o oleju rycynowym, ale osobiście bałabym się go zastosować.

Wczoraj miałam piękne regularne skurcze, ale po ok. 2h zniknęły :-( A już się cieszyłam, że może w nocy będzie nas czekała podróż na IP.
Mama mi "przepowiedziała", że urodzę dzisiaj i trzymam za słowo! :-p

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
reklama
Witam sie i ja z rana :)) !!!

Kruczka - mi mama też zapowiedziała że urodzę dzisiaj i szczerze naprawdę nie pogniewałabym się jakby tak było !! Ale póki co sie nic nie zapowiada. :crazy:
 
Do góry