reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam się z rańca!
Smile - dziękujemy że się odezwałaś. Bo myśli różne po głowie mi chodziły.
Fel- kciukasy zaciśnięte. A może urodzisz z nerwów, tremy, że musisz kłamać hihi.

W moim oknie słońce jeszcze nie wstało. Prześcignęłam je:-)
Ja się byczę i zaczynam się nudzić, bo w zasadzie nic konkretnego przez to moje przeziębienie nie robię, bo ciągle boli głowa.
Trzymajcie się dziewczynki!
 
reklama
Witam w ten słoneczny, aczkolwiek mroźny poranek :-)
To już druga noc kiedy myślałam że będę wzbudzać alarm wśród rodziny, a skończyło się na niczym :-)
Już się śmiałam do męża, że jak go tak będę codziennie straszyć że może to już to, to jak przyjdzie ten właściwy moment to mi nie uwierzy :-D

Ale jakieś tam bóle się u mnie pojawiają, więc może jednak nie doczekam do 18.04.

Fel - trzymam kciuki za dobre ściemnianie ;-), najlepiej żeby zwrażenia coś się faktycznie ruszyło i żebyś nie musiała się stresować tym co powiesz ani tą oxy :-)

Smile - powodzenia w przygotowaniach, a teraz to jeszcze wytrwania w dwupaku do powrotu lekarza! :-)

Nef - oj ja też za długo nie potrafię już u rodziców wysiedzieć, teraz waham się nad przeprowdzką na te kilka dni do nich (bo się stresuję że coś się zacznie dziać w nocy, będę ich tu ściągać a się okaże że to nie "to"), ale swoim postem mi przypomniałaś jak to będzie wyglądać, więc może się jeszcze trochę wstrzymam... :-D

Miłego dnia dziewczynki, te po terminie niech się wreszcie rozpakują, bo w końcu ile można :-D:-D:-D
 
A u mnie sypie śnieg :wściekła/y::angry: no ileż można!!!

Noc miałam fatalną. Skurcze i bóle i nerwy bo mąż w delegacji a ja sama z dziećmi ... Teraz jest ok.

Maruś spał pierwszą noc w swoim nowym pokoiku i rewelacja po prostu :-)
 
witam, również śnieżnie ale temp na plusie. Noc miałam nieprzespana, kręciłam się z boku na bok i cały brzuch mnie bolał :baffled: może to ze zdenerwowania bo dziś wieczór jadę do szpitala.
majqa patrzyłam na pogodę ..do niedzieli ma być śnieżnie i deszczowo:-( a od poniedziałku słoneczko :-)
smile no wreszcie się odezwałaś, my tu już schizow dostawałyśmy
feli 3mam kciukasy
wiosna ranny ptaszek z ciebie :-) zdrówka życzę, ja tez dostałam strasznego kataru od niedzieli
lenka​ będzie dobrze, nie martw się na zapas

życzę milego dnia
 
Witam sie ciepło, widzę, że ta wiosna to płata Nam figle:eek: u mnie za oknem prószy delikatnie, ale jednak i pytam się gdzie jest długo wyczekiwane Słońce i gdzie zaginęła WIOSNA????

A naszej forumowej wiośnie życzę zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka bo rodzić z katarem to nic przyjemnego!!!
Fel trzymamy kciuki za pomyślność i powodzenie akcji:-D
Monic mój już przestał reagować na moje nocne wyczyny i pewnie ma rację .. tak sobie myślę , że w nocy najczęściej coś Nam się wydaje , gdyż np nie mogąc zasnąć bo nam zimno/gorąco, niewygodnie itp. bardziej się wsłu****emy w nasz organizm i doszukujemy upragnionych symptomów porodu. W dzień jesteśmy bardziej aktywne i nie zwracamy aż takiej uwagi na wszystkie sygnały:)
Majqa zuch chłopak:-D

A ja już jestem po KTG chyba ze 40 min tam leżałam , bo albo kopał jak szalony albo spał i nic z zapisu nie wychodziło, nie wiem czy miały tak cicho aparat ustawiony położne ale pępowiny w ogóle nie mogły znaleźć i przepływów zbadać a jak już leżałam i niby wszystko było ok podłączone to nie słyszałam tych wszystkich szelestów itd:baffled: więc stresowałam się na maksa , że coś jest nie tak.. ale ostatecznie lekarka na dyżurze odesłała mnie do domu i kazała przyjść w piątek, bo na wtedy termin... pewnie by mnie nie wypościli jakby coś było z Małym nie tak...

Dobrego dnia wszystkim forumowiczkom;-)
 
Cześć dziewczyny:-)
Mało się odzywam ale u mnie tragedia dopadło mnie jakieś grypsko, kaszlę, smaram, gorączkuję, niestety mam antybiotyk ale od niedzieli i narazie nie pomaga... boją się kaszleć bo tak wtedy brzuch boli, że aż płaczę... ogólnie masakra, dobrze że jeszcze nie rodzę bo teraz to z pewnością nie dałabym rady...
 
Oliwka dużo zdrówka, no nie miało Cie kiedy dopaść to choróbsko, zdrowiej szybko

Hania ja też stwierdziłam że chyba lepiej "olać" te wszystkie niby skurcze i przestać myśleć czy to aby nie już bo można zwariować.

Bigos się gotuję, u nas snieg nie pada ale zimno,a na mnie czeka sterta prasowania.
Ja się w ogóle zastanawiam czy mam jakąś infekcję bo te żółte upławy to tylko rano i mało i jak dla mnie to fizjologia, tylko że po tym tantum rosa mnie pieczę przed ponad godzinę, nie mocno ale dyskomfort jest, dzwoniłam do gina to stwierdził że widocznie jakieś podrażnienie tam jest ale mam nadal używać i jeszcze sobie kupić clortimazolum, wkurza mnie , bo tak na odległość udziela porad, a ja już schizuję , chociaż powiedział że dziecko jest bezpieczne, ostatnią wizytę miałam 2 tyg temu, jak dla mnie czas na następną.

Do tego mija rok odkąd znalazłam się na bb na grudniu 2012, i pamietam doskonale to oczekiwanie na test czy się udało, chociaż czułam ze tak, i wszystkie te emocje a później i tak nie wyszło i jakoś to mnie dodatkowo dobija, tak bardzo zazdroszczę tym co urodziły.

sorki za te smęty ale m nie jest w stanie mnie zrozumieć
 
hej hej,

U nas dosc ladnie , dzis biore sie za porzadki ,mycie podłog itp...dzis w nocy przez 2 h mialam skurcze co 10 min i to takie porzadne dobrze poczekalam bo akcja sie nie rozkrecila:baffled:buuuu....Alana urodzilam dzien przed terminem wiec czuje ze Marcela albo urodze w terminie albo po....:nerd:

lenka21- ja chce Bigosu !!!!!:szok::-D
Oliwko-zdrówka dla Ciebie trzymaj sie!!!
Iśku-zyjesz?
majqa-wspolczuje sniegu u nas roztopy i sloneczko....
Feli- daj znac jak po badaniach...

Ide uzupelnic nasza kwietniowa liste;)
 
Witam dziewczyny!!! ja dziś pospałam że aż wstyd, no ale jedyne usprawiedliwienie że już niedługo nie bedzie możliwości tak byczyć się do 10 w łózku:-D juz się nie mogę doczekać:-)
zasmarkanym życzę zdrówka , co by siłę miały na rodzenie :tak:
ja zaraz się w sobie zbieram żeby posprzatać i do kobiety :-D się upodobnić, bo jeszcze w piżamie pomykam:szok:
u nas śnieg pruszy ale jest 3+, mokro i bez słońca, troszkę depresyjnie:confused2::baffled:;-)
 
reklama
hello
dzięki za cieple słowa, coś pochmurno dziś na dworze i mi się ta wisielcza pogoda na humor rzuca :-( jakoś mi tak .....
ide po kawkę...może mi sie humorek poprawi,...
 
Do góry