reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Kruczka- moja siostra rodziła w zeszłym tygodniu, nie miała żadnych badań, a pytali się tylko gdzie ma grupę krwi potwierdzoną. Ale wiadomo, że to zależy szpitala i personelu na danej zmianie.
 
reklama
Kasiek- ja też badania robię prywatnie, toxo miałam 2 razy.
Kruczka - jesli robisz prywatnie to nie potrzebujesz skierowań chyba.
Tasia- ja grupę miałam określoną przez szpital, jak u nich leżałam, mam nadzieję że to wystarczy, mam na wypisie.
aisak- odpoczywaj, widocznie tego potrzebujesz
 
muro- no właśnie zależy na kogo trafisz, bo krew powinna być na druku potwierdzonym dwoma pieczątkami. Ja dostałam taki druczek ze szpitala po wycięciu wyrostka i było to oprócz wypisu. No ale wiadomo, że każdy szpital ma jakieś swoje zwyczaje więc może sam wypis wystarczy
 
a ja z kolei zastanawiam się czy mój GBS bedzie jeszcze wazny jak urodze po terminie ;) bo mialam pobierany jakos 26.02, hodowali do 03.03 i nie wyhodowali, a jak urodze po 3 kwietnia, to nie wiem czy beda wazne wyniki, jak by wyszlo ze mam tego GBS to pewnie nie byloby problemu bo by po prostu dali antybiotyk, a tak jak nie mam, to nie wiadomo, czy sie nie zarazilam jeszcze, heh, mam nadzieje ze dluższa ważność też wchodzi w grę z tym GBSem ;-)
 
najważniejsza jest grupa krwi, pierwsza rzecz o jaką się pytają, później GBS a reszty mi nigdy nie oglądali ale gin zawsze zlecał
 
Uroczyście oświadczam, że torba spakowana w 100%, ciuchy na wyjście dla mnie i Dominiki przygotowane. Jeszcze kocyki się piorą, ale mogę rodzić:-D. Co prawda dziś to chyba musiałabym na pieszo sobie iść sama do szpitala (i jutro też).
 
Ja tam połowy tych badań nie miałam :zawstydzona/y: A jak byłam teraz w szpitalu to pytali sie tylko o grupę krwi :dry: Heh co szpital to obyczaj:-D ja po szybkiej wizycie u gin. Na szczęście umowila mnie na wizytę za tydzień to sie dowiem wiecej. A ona jeszcze chce mnie zbadać przed porodem także jest git:-) byłam jeszcze w realu z mama i ledwo wróciłam :/ nic idę zrobić sobie upragnionego hot doga a na deser lodyyy smietankowe :-):-) Kobitki was tez tak muli ? U mnie już któryś dzień z kolei zbierają nudnosci:zawstydzona/y: ale i tak nie mam zamiaru rezygnować z przyjemności,potem już dieta:baffled:
 
reklama
Najważniejsza jest grupa krwi, jak nie macie gbs to zrobią w szpitalu jak jest czas do porodu( ja miałam przy okazji pobytu teraz w szpitalu) a jak jest już akcja nie do powstrzymania to dają profilaktycznie antybiotyk. Morfologię i tak robią przy przyjęciu na oddział

Co do HIV i Hsg to nie wiem bo miałam te badania przy sobie
 
Do góry