reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
Cześć dziewczyny!, ja dopiero nie dawno wstałam, od 8 do 10 to spałam jak zabita. a myślałam że już po 6 nie zasnę:zawstydzona/y:
codziennie jedna z nas się rozpakowuje:szok: . ja noc tradycyjnie przespałam na raty, obyło się bez skurczy i bóli dzisiaj:tak:zaraz sie biorę za małe sprzątanko i obiadek.
bakteria- wybierz cos czego Ci brakuje do wózka
 
witam i ja :-) też noc miałam nie za ciekawą - dorotka niby spała z babcią ale o 2 w nocy zrobiła w całym domu pobudkę bo ją plecy bolą i ona chce do mamy, oczywiście babcia próbowała przekupić wnuczkę gadaniem że u babci śpi się lepiej jak u rodziców itp itd w końcu zrobiła taki ryk że przyleciała do nas do łóżka z zatkanym nosem i bólem głowy. Zostawiłam ją dziś w domu bo nie chcę żeby na święta się mi rozchorowała i podaję jej od wczoraj Lipomal. Jak to nie pomoże do soboty choć trochę to przez 3 dni będę jej podawać Nurofen a w najgorszym wypadku do lekarza.
zjadłyśmy śniadanie, nastawiłyśmy obiad - rosołek z makaronem, a na drugie kotlety drobiowe frytki i surówka z marchewki i jabłka :-)

kolejne maluszki z nami :-D jak dziewczynom fajnie...też już bym chciała tulić maleństwo:tak:
monic może warto przeczekać do zmiany czasu na letni, a potem zobaczysz. Moja córcia ostatnio pomimo chodzenia do przedszkola też wstaje 5-6 rano i budzi mnie żeby jechać do przedszkola :crazy: zwalam to na przesilenie wiosenne i zbliżającą się zmianę czasu (zawsze jak była zmiana to wtedy nie mogłam się dogadać z nią co do spania). Jak była młodsza to miewała drzemki popołudniowe i chodziłą spać wieczorem ok.godz. 22-23 a wstawała o 6-7 rano :baffled: ale z wiekiem sobie sama regulowała.
 
zgadzam się z kasiek, przesilenie wiosenne tak działa i dzieci wczesniej się budza, a niedługo zmiana czasu więc mam nadzieję że wtedy sytuacja się poprawi

mnie te tabletki tak zamulają i się lepiej po nich śpi, ale nie wiem czy to takie dobre, bo nawet w dzień się muszę położyć, zresztą chyba zmniejsze dawkę z 3 do 2, gdzieś mam te tabletki, spokoju mi nie dają, no niby lekarze wiedzą co zapisują ale jakoś nie jestem przekonana

Brzuch mnie dzisiaj ciągnie w dól, uszykowałam gondolę, w poprednich ciążach nie miałam przed porodem żadnych twardnień , skurczy, po prostu się zaczęło a teraz non stop coś, i bądź tu człowieku mądry
 
witam kobity ja tez długo spałąm bo do 10 jak nigdy

Felidaee zadzwoniłąm do gina mam sie nie martwic przełąmałąm sie jakos

Bishopka a jaka masz ta zurawine bo ja w aptece poczytałąm ze jest z chibiskusem i nie chiałąm bo kiedys gdzies czytałąm ze ta roslinka nie bardzo w ciazy polecana a zurawina normalna do jedzenia jakos mis łodka i zeby bolą i jakos tak bym wolałą cherbaty sie napic
 
Ostatnia edycja:
u nas dziś pogoda bardzo depresyjna. szaro- buro, trochę mokrawo- bleee. może dlatego tak spać się chce do połodnia;-)

kurczę, ja już dokładnie nie pamietam jak moja młoda sypiała w nocy mając 2lata , ale z tego co doskonale pamiętam to od 1,5 roku w ogóle nie sypiała w dzień- mały terminator:-). zawsze miała mnóstwo energii. :-D
 
Dziewczyny mam pewien problem. Tak sobie czytałam jakie badania trzeba mieć ze sobą na porodówce i ja połowy z nich nie mam. Nie mam żadnego papierka z oznaczoną grupą krwii, nie mam jakiegoś HBSAg i WR. Macie wszystkie te badania zrobione? czy je się może jakoś później robi?
 
Kruczka- wszytskie te badania powinnaś mieć. ginekolodzy kierują na nie w trakcie ciąży.czy twój gin dawał skierowanie tylko na mocz ogólnie i morfo?
 
reklama
Do góry