reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

a ja dzisiaj zrobiłam rundę z Gosią, poszłyśmy na targ, bo od kilku dni mam chcicę na wszystko czego nie ma w pobliskich warzywniakach tj. cykoria, zielona papryka i grejpfruty Floryda. Niby nic takiego wyjątkowego i mam kilka sklepów pod blokiem, ale w żadnym nie da rady kupić:dry:.
Spacerek na targ i do pobliskiego CH - w sumie może 2 godz. ale ja teraz ledwo siedzę, tak mnie gnaty bolą. A jak usiadłam z małą na dywanie, to myślałam, że nie wstanę:baffled:
 
reklama
Iśku- juz mam drugi raz taka sytuacje z suwaczkiem no nic poczekam:)

Nef-nie wiem czy to te same ale ja uwielbiam grejfuty Kalifornijskie nie jedna pomarancza by sie schowala:-Dale tu u mnie wichurze nie ma :(((( musze jedzic specjalnie na Bronisze ....(taki duzy targ hurtowy i detaliczny i placi sie za wjazd)wiec bywam tam bardzo bardzo rzadko...bo jedze tylko po grejfruty...
Ja to samo mialam wczoraj z Alanem jak poszlam na zakupy ehhhh uroki ciazy...
 
Ja - jako kobieta ciężarna - nie czuje się nic, a nic atrakcyjna. Mam te 15 kg ponad normę (jak nie więcej) i czuje się grubo. Mam podwójny podbródek i puchną mi stopy... Jeszcze mi wyskoczyły jakieś 3 syfy na twarzy. Nawet syn stwierdził, że mam bube i chciał dać w każdego syfka buzi ^^... No i mój mąż pierwszy raz w tej ciąży stwierdził, że wyglądam super i jestem sexi... Od razu dodał, ze nie mam brac sobie tego do serca, ale tak jest :p.
Razem stwierdziliśmy, że w poprzedniej ciąży wyglądałam zdecydowanie gorzej :p

Teraz mogę pójść spokojnie spać :D
 
witam już marcowo :-D, jakoś spać nie mogę wczoraj było tak pięknie ze jak tylko przywiozłam Doti z przedszkola i jak zjadłam obiad to poszłyśmy na pole. Wróciłyśmy kolo godz 5 tak zmęczone ze nawet sil nie miałam żeby cokolwiek robić. Potem to juz kolacja, mycie i spanie. Doti taka padnięta ze jak tylko przyszłam z łazienki to ona już spala.

wiosna tez mam pobolewania u góry brzucha i parcie na pachwiny
phelania faktycznie wg suwaczka możesz już rodzic :-D
tez się jak na razie nie boje porodu ale jak się zbliży termin cc to znając życie będę trochę panikować bo wiem co mnie czeka. Czasem faktycznie lepiej nie wiedzieć co i jak, jak się jest mniej świadomym to człowiek mniej się boi.
zmykam do łózka. za godz córcie odwieź do przedszkola, zjeść śniadanko i porobić porządki (czyt. zaległe pranie i prasowanie :-D)
MIŁEGO DNIA
 
CZEŚĆ brzucholki:-)

Ja chyba po raz pierwszy wstałam dzisiaj o 6 na śniadanie, taki mnie głód obudził :szok::-D

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, łącznie z moją heh ;-)
 
nie miałam netu jeden dzień a tu takie wieści, no powoli będzie coraz więcej takich wiadomości.

Z zabawkami to też praktykuję taką metodę ze "wyrzucam' " do spalenia, reakcja natychmiastowa, a co do buntów to jak nie bunt 2latka to 3latka, 5 itd, zawsze coś się przydarzy.

Z M nadal nie rozmawiam, tak naprawdę żadnej kłotni nie było, niby jemu o nic nie chodzi a mnie unika to co mam zrobić, już swoje wypłakałam, jedną noc spędziłam u chłopców na podłodze, ale musiałam sobie odpuścić bo tam już w ogóle nie mogłam spać, mam ogromne problemy z oddychaniem jak leże.
Troszkę się stresuję bo w nocy za bardzo nie czułam malucha i czekam a z się odezwię
 
lenka skoro facet cie unika to zamiast ty na podlodze to jego na podloge a ty powinnas lezec na lozku wygodnie. Facetowi przejdzie i nie ma o co plakac. Tez tak mialam calkiem niedawno i czesto sie to u nas zdarza. Ja robilam to samo co on - nie odzywalam sie i unikalam go. W koncu nie wytrzymal i odezwal sie bo nioe wiedzial jak nowa pralke nastawic :-D a potem to juz samo polecialo. A dzidzia pewno ma taki dzien. Moj maluszek dzis fika a wczoraj prawie w ogole malo co.

Dzis super temat w ddtvn - o tym czy mezczyzna bylby w stanie zniesc porod :-D
 
reklama
zamierzasz z brzuszkiem czy po porodzie biegac?
niezłe niezłe :-) a szczególnie po dwóch godz jak błagali o przerwanie eksperymentu :-D to oczywiste, ze faceci nie byliby w stanie tego wytrzymać :-D
 
Do góry