reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
mitaginka, super :) dobrze, że podjechałaś na izbę.

marma, zazdroszczę zajęć :D Ostatnio znalazłam moje notatki z diagnostyki deficytów rozwojowych i wspominałam zajęcia o dysleksji, fajne były. Ale z Bogdanowicz będą pewnie jeszcze lepsze :) Jakie studia robisz teraz i gdzie?
 
Ja od trzech dni jestem bez duphastonu. Na razie nic się nie dzieje. Chociaż wczoraj dzidzia mi się mało ruszała i już miałam czarne myśli, że to przez odstawienie. Dzisiaj na szczęście wróciło wszystko do norm.
Pozdrawiam
 
Ja się witam po nieprzespanej nocy. Młody obudził się ok 12 i wariował przez ponad 2 godziny a ułożył się tak że walił prosto w żołądek. Dostałam takiej zgagi że nie wiedziałam jak się nazywam. Nic nie pomagało. Musiałam siedzieć sztywno i się nie ruszać a i tak co kopniak to cała żółć podchodziła mi do gardła. Koszmar. A o piatej rano moje drugie złoto stwierdziło że się wyspało i kazało się sobą zajmować. W dodatku chyba znowu brzuszek go boli bo coś mówi ał i boli..... Teraz z tatusiem ogląda bajki ale ja zasnąć już nie mogę.

mitaginka i widzisz jak dobrze zrobiłaś że pojechałaś :-)

teraz robię podyplomówke terapia pedagogiczna na DSW to prywatna uczelnia ale aktualnie lepsza od uniwerku. pozbierali śmietankę towarzyską wykładowców i naprawdę można nauczyć się konkretnych rzeczy od konkretnych ludzi. Ale samej Bogdanowicz się nie spodziewałam. Chciałam zrobić u niej kurs który jest organizowany raz w roku we Wrocławiu i miejsca na dwa lata do przodu zarezerwowane ale teraz nie muszę bo dokładnie to co chciałam będę miała tutaj i to w ramach opłaty za studia a nie dodatkowych paru stówek :-D
 
reklama
witam sie z rana.
Ale nie mam nic ciekawego do napisania :-(
no moze dla rozbawienia, moj pies przyszedl w nocy do nas do pokoju polozyla sie jak zwykle pod lozkiem i budzilo mnie Jej burczenie w brzuchu :-D:-D.

Mitaginka-jak tam noc?
Krakowianka-jak tam dzisiaj?
 
Do góry