reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Dziewczyny nie wytrzymałam....ból głowy był tak silny ze prawie zdychałam i postanowiłam zażyć pół rozpuszczalnej tabletki magnez+melisa i......nie uwierzycie ale złe sampopczucie i ból znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!!
Też myślałam że magnez przyjmowany w suplementach dla ciężaróweczek wystarcza ale jednak okazuje się że czasem nie....:tak:
 
reklama
Dawno mnie tu nie było. Pozdrawiam zasiedziałe już na forum przyszłe Mamusie i witam nowe Kwietniówki. :-)

Wczoraj, jak zwakle we wtorki i czwartki, poszłam na jogę. No i niestety lekko się nadwyrężyłam, brzuch pobolewał mnie do wieczora i zaczęłam trochę się martwić. :-( Przyjełam w ciąży zasadę, że dopóki nie ma ostrego bólu i plamień nie panikuję. Na szczęście dziś jest wszystko porządku. Zastanawiam się tylko czy nie powinnam poszukać zajęć dla kobiet w ciąży. Jednak karnet mam wykupiony na rok, a w moim fitness klubie nie ma typowych zajęć dla ciężarnych. :-( Chyba będę musiała o tym porozmawiać na następnej wizycie.

U mnie pogoda szaro-bura i nic się nie chce. :crazy:
 
lolaliciouse fajna metoda zapiszę sobie i sparwdzę jak bedzie mnie bolało :)

nenius pracujesz jestes w stresie i nie dosypiasz dlatego magnez szybciej z ciebie wychodzi pij wodę wzbogaconą o mg :)


a co do dupahstonu już odstawiłam tak samo jak luteinę ktrą zdażyłam znienawidzic... teraz biore witaminy dla kobiet w ciaży :)


a dzis byłam w lesie i mam ful grzybów :) własnie usmażyłam sobie pyszne kanie mniam mniam :)
 
Witajcie Kwietnióweczki -Laseczki

Dla wszystkich nowych i "starych" ciepłych uścisków.

a to tak w tematyce:
xpngjt.jpg
 
Dziewczyny wy sobie nawet nie wyobrażacie jak ja bym chciała iść na grzyby. Jak ja lubię te łażenie po lesie. A jak lubię grzybki w zalewie. Ale mama mi już szykuje. Jak zjedziemy na święta to potem pozabieram wszystkich domowych przetworów i słoiczków. I będę się rozkoszować polskimi przetworami i daniami na obczyźnie :-)
 
A ja jadlam dzis sosik grzybowy bo mama wrocila ze wsi i nawiozla grzybow teraz pachnie w calym dom:)...

moze ktoras z was mi pomoze -pojawily mi sie uplawy koloru pomaranczowego bolal mnie brzuch ale sie polozylam i wzielam no spe i przeszlo,ale martwie sie czy to normalne do lekarza moge jechac jutro dopiero i co robic??boje sie o malego:(ale z drugiej str to nie jest krew i nie "leje"sie caly czas...hm a moze to ten krwiak ktory mialam ...ale marudze

ide roic krokiety z kapustka kiszona i grzybami jiuz mi slinka cieknie.....:)
 
Dzis zaczelam pietnasty tydzien a lekarz mi powiedzial ze duphaston po 12tc jak nie ma przeciwskazan mozna odstawiac..tak wiec bralam z dwoch jedna tabletke potem pol przez 3 dni i odstawialam i powiem wam ze czuje sie lepiej nie wymiotuje moge jesc...ja juz tydz nie biore duphastonu
 
hm.. ja tez bym bardzo chetnie poszla do lasu na grzyby:-) dzisiaj mialam koszmarny dzien.. mase latania, zalatwiania i jeszcze z sunia bylam u weterynarza.. okazalo sie ze jest w ciazy i to bardzo mnogiej.. widzialam maluchy na usg i odrazu mi sie przypomnialo jak to swojego babelka niedawno ogladalismy.. z ta roznica, ze wetka u niej naliczyla conajmniej 9 babelkow:szok: ciekawe co my teraz zrobimy.. juz mamy 2 psy, a tu jeszcze taka gromada... cos mi sie wydaje, ze bedzie mega ciekawie..
 
moze ktoras z was mi pomoze -pojawily mi sie uplawy koloru pomaranczowego bolal mnie brzuch ale sie polozylam i wzielam no spe i przeszlo,ale martwie sie czy to normalne do lekarza moge jechac jutro dopiero i co robic??boje sie o malego:(ale z drugiej str to nie jest krew i nie "leje"sie caly czas...hm a moze to ten krwiak ktory mialam ...ale marudze

Ja miałam takie podobne plamienie jak miałam krwiaka właśnie, nie było krwi tylko co jakiś czas takie pomarańczowo brązowawe plamy, ale lepiej idź jutro do lekarza i się upewnij. Na pewno wszystko będzie ok, trzymam kciuki.

A duphaston można odstawić tak z dnia na dzień czy trzeba stopniowo zmniejszać dawkę?

Zazdroszczę Wam tych grzybków, też mam wielką ochotę.
Smacznego!:-)
 
reklama
...sunia bylam u weterynarza.. okazalo sie ze jest w ciazy i to bardzo mnogiej.. widzialam maluchy na usg i odrazu mi sie przypomnialo jak to swojego babelka niedawno ogladalismy.. z ta roznica, ze wetka u niej naliczyla conajmniej 9 babelkow:szok:...
ale numer :-) to ten rok trzeba nazwać dla waszej rodzinki OWOCNYM :-)
Ja wszystkie swoje pieski i kotki oddawałam. Popisałam zawsze kilka ogłoszeń to w gazetach to gdzieś na slupach i zawsze ktoś się znalazł. Nie powiem czasem to trwa zanim się odnajdzie osobę godną zaufania na tyle by oddać w jej ręce żywego malutkiego zwierzaczka. Ale się nie zrażaj. Na pewno będzie dobrze.
 
Do góry