reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witaj Ada!

Jak tam dziewczynki mijają dni? Bo u mnie różnie!
Raz lepiej raz gorzej:)
Dzis synek zrobił wypad do babci ukochanej a ja zabrałam sie za robienie dżemików z malinek:) pychota:) nażarłam się dodatkowo prosto z garnka i od razu zaliczyłam kibelek:( a z taką ochotą wcinałam o!

a jak tam u was?
 
Ja od poniedziałku miałam doła i z każdym sie kłóciłam:baffled:. Dzisiaj wzięłam sie za porządki, pranie, wywaliłam niepotrzebne rzeczy do piwnicy - żeby zrobic miejsce na kupienie nowych niepotrzebnych rzeczy i humor się poprawił:-D Jutro po południu mam wizytę - ciekawe co tam u Uli słychać.................:-):-):-)
 
Hej Wam ja jakoś nie mam weny do pisania, tylko podczytuję co u Was, u mnie chyba ok, nic specjalnego się nie dzieje, za tydzień 18 września mamy USG genetyczne, denerwuję się coraz bardziej.
 
Cześć babki.Nie zaglądam,bo ledwo żyję.Całą dobę mam mega mdłości i rozmowy z kibelkiem:zawstydzona/y: A tu trzeba się dzieckiem,domem zająć.Nie mam już siły czytać za bardzo bb. Kiedyś się dołączę,jak mi trochę przejdzie w końcu:baffled:
Pozdrawiam serdecznie.Pa.
 
Sofik teraz przesadziłaś:-D:-D:-D Naomi miała pytać każdej z nas czy chce do wątku zamkniętego????????????:rofl2: To leży w interesie każdej z nas zeby tam być a nie Naomi. Postarała sie dziewczyna , załatwiła wątek zamknięty i co jeszcze zaproszenia miała rozesłać?????????????????:-):-):-)

Nie chodzi o to ze miała mnie spytac czy zaproszenie , tylko jak wysyłała liste mogła sie zpytac ostataecznie : Czy Sa jakies chetne do Watku zamknietego?? tylko tyle...
Dobra nie wazne... :baffled: nie chce zrobic jakiegos zamieszania .... nie było tematu...

Saarra ale mi smaka zrobilas...

Gabi trzymaj sie kochana , mam nadzieje ze szybko Ci to minie...

Ada Witaj!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie widz ze niektore z was nienajlepiej sie czuja.Bardzo mi przykro:-:)-:)-(
My sie czujemy dobrze.

Witam nowe mamy.:-):-):-):-):-)

Co od tego ze moje suwaczki "przeszkadzaja"i rozciagaja strone to bardzo mi przykro.Staralam sie to naprawic ale chyba nie dalo zadnych rezultatow.Bardzo mi przykro.Musicie jakos to zniesc.

 
Znowu się wkur........... Ok 19 mama męża zadzwoniła, zeby przyjechał po swojską kiełbase. Pojechał i jeszcze go nie ma. A ja tu zaraz język połknę:baffled: takie mam smaka na kiełbaske. Telefonu oczywiście nie wziął:wściekła/y:
 
reklama
ada1989 witaj na kwietniówkach :D:D:D No i oczywiscie GRATULACJE PRZEOGROMNE :)
ania_g21 chyba własnie wracasz z pracy...wiec oczywiscie mozesz wpasc na ciasto,nie mam nic przeciwko ;) bedzie mi nawet bardzo miło :D:D:D
Z reszta dzis juz chyba nie dam rady tego ciasta ruszyc :) tak sie najadłam na kolacje... :) Jesli jutro masz chwilke, to wieczorem zapraszam na ciasto ;)
 
Do góry