reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć. :-)

Julian dziś miał dzień pod znakiem wycia przeplatanego marudzeniem, tylko rączki i wybrzydzania na jedzenie... :szok: Chyba miał kryzys katarowy, bo wczoraj byliśmy u lekarza i poza katarem nic innego się nie przyplątało. Mam nadzieję, że jutro wróci do fomy i wróci mój śmieszek. :tak:

Padam na nos... :zawstydzona/y:

Dobrej nocki i miłej niedzieli. :-)
 
reklama
Witam się nadal jako wieloryb :/
Ma_dunia tak mi szkoda Twojego szkrabika. Ale co poradzisz czasem i nasze brzdące muszą pochorować. A z podróżą to ja akurat też z dzieciem i nawet toną bagażu nie widzę problemu ale mój pies sam w przedziale by nie został i do tego pozjadała by chyba wszystkim ich prowiant na podróż a ja bym się spaliła ze wstydu hahaha.
Agado - Marcel to jest bystrzejszy niż ładniejszy hahaha. Ja tam nie mam porównania wiadomo, że dla mnie będzie naj. Chociaż wszystkie starsze panie zawsze są oczarowane ;)
Na-tuska - nawet sobie nie mogę wyobrazić jak śmiesznie wygląda Twój brzdąc :D
Klucha no właśnie mojemu małżowi też wyskoczyło coś jak opisujesz ale on się tym nie przejmuje :/ stwierdził, że jeszcze nie czuje żeby mu ręka odpadała więc nic nie trzeba z tym robić :/
W końcu rodzice wrócili z urlopu i teraz będę się bardziej komfortowo czuła jak małż do pracy pojedzie bo zawsze ktoś będzie blisko kto się Marcelem w razie w zajmie.
 
Cześć. :-)

Z Julianem już lepej, dzisiaj znów był jak słoneczko: uśmiechnięty i świergoczący. :-) Gluty dalej są, więc latam za nim z chusteczkami i wycieram, pozy tym wszystko w porządku. :tak:

Jestem prawie spakowana, reszta rano. Tylko muszę jutro bardzo wcześnie wstać :dry:, a ja zamiast przyłożyć głowę do poduszki to siedzę na BB. :-p

Dobranoc. :-)
 
Ma_dunia szerokiej drogi :-)

AsiekZ trzymam kciuki za rozwiązanie :tak: ostatnia prosta :-)

klucha09, asiekz wygląda zabójczo :-Dja mi sie uda na fotce uchwycić to wrzuce , choc wątpie zebym miała tajki refleks :-D:-D

miłej nocki
 
no to bylam u lekarza wczoraj i powiedzial ze zaczynamy leczenie sterydami i mascia na grzybiczne zapalenie skory gladkiej wiec mam nadzieje ze na tym zostanie i nie okarze sie to niczym innym

na tuska no to dawaj fote a ja ci tu pokaze moja kochana szatanice z ubitymi jedynkami i kochajaca jesc jezynki
 

Załączniki

  • DSC_0201.jpg
    DSC_0201.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC_0198.jpg
    DSC_0198.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC00798.jpg
    DSC00798.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 35
AsiekZ ogromne gratulacje dla męza:tak::tak:
klucha09 to nie takie proste uchwycic na fotce te zębole ale bede walczyc dzielnie i postaram sie zrobic.
zdjędc na razie nie dodam bo M wozi aparat w aucie :baffled: moze jutro :-)
 
Klucha tak mi sie przypomnialo - podobne przebarwienia mialam gdy schodzila mi bardzo mocna opalenizna, wlasciwie przez rok wygladalo to okropnie prawie jak bielactwo, ale potem zniknelo bez sladu. Nic z tym nie robiłam poza delikatnym peelingiem. A lekarze - zalezy na jakiego trafilas jeden przeleczy sie wszytskimi mozliwymi lekami bez zastanowienia, ja bym poszla konsultowac do co najmniej dwoch ;-)

Na-tuska - wiesz, podlapalam twoj sposob na mycie zabkow :-)- zaczelam dawac Julci szczoteczke z groszkiem pasty i tak jej sie ta pasta spodobala ze teraz sama wola "myjemy". Dzieki za podpowiedz :-)
 
reklama
Patewka ciesze sie bardzo ze metoda sie sprawdza tez u Twojej corci, Filipowi jak na razie sie odmieniło co do mycia kielochów ;/
 
Do góry