reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Ooopppsss didi jakaś ślepa jestem :) Nio ale jakby któraś z was chciała to chętnie wyśle na PW ta ksiazke. Naprawde jest super.Musze poszukac o wątku zamknietym, bo jak narazie to nie potrafie znalezc, ale wiem ze tu gdzies pisało. Wiec zabieram sie do szukania :)
 
Cześć dziewczynki :-)

cześć dziewczyny!!!!
jestem tegorocznąkwietnióweczką, a raczej majóweczką, bo przenosiłam trochę.
Ale jak nie o tym, piszę na Waszym forum, coby Wam pogtulować brzuszków!
życzę dużo zdrówka, wielu wrażeń i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania!!!








Bardzo dziękuję :-), miło, że do nas zajrzałaś :-)

Chciałam się Wam pochwalić :-).
Byłam w sobotę u ginki i wszystko wydaje się być w porządku (kość nosowa, przezierność itp.). Maleństwo ma 5,1 cm, łapie się za nosek, za uszko, ustawia jak do tańca hiszpańskiego (ginka sie śmiała, że sądząc po pozach to chyba dziewczynka hihihih). Dostałam nawet pytkę z nagraniem usg. Strasznie się cieszę :-D
Dostałam pozwolenie na witaminki, folik mam powoli odstawiać (tyle, że w witaminach to i tak on jest), luteina nadal gdzieś tak do 16-20 tygodnia.
Rozmawiałyśmy o teście pappa a potem ew. amniopunkcji - nie wyraziłam zgody, te informacje nie są mi niezbędnie potrzebne.
 
Nenius tak się ciesze że wszystko w pożądku.Fajnie że dostałaś płytkę z USG.Ja też muszę się zapytac czy u mojej jest możliwość nagrania,ale to zapytam jak bedę do niej dzwonic z wynikiem moczu bo kazała mi zrobić po 10 dniach brania Uroseptu.Dziś byłam dac mocz na wynik i jutro odbiór...
 
Gratuluję wszystkim kobietką , ja tez będę kwietniowa mamą!!! pierwszy raz mamusia - urocze uczucie. No i dowiedziałam sie ze będę mamą podczas naszego "miesiąca miodowego" - dwie kreski i tylko dwie kropeli moczu.... niesamowite !!! jestem szczęśliwa!!! tylko czy Wam tez chce się stale spać, jak mi?
 
Gratuluję wszystkim kobietką , ja tez będę kwietniowa mamą!!! pierwszy raz mamusia - urocze uczucie. No i dowiedziałam sie ze będę mamą podczas naszego "miesiąca miodowego" - dwie kreski i tylko dwie kropeli moczu.... niesamowite !!! jestem szczęśliwa!!! tylko czy Wam tez chce się stale spać, jak mi?
 
stysiapysia gratulacje! To bardzo romantyczne przywieźć kruszynkę z miesiąca miodowego :-)

Co do książki Język niemowląt T. Hogg muszę powiedzieć że bardzo mi się przydała kiedy Czarek miał 2 miesiące, idąc za jej radami udało nam się prawidłowo interpretować sygnały które wysyłał nam synek a potem wdrożyć schemat dnia, ustalić mniej więcej stałe pory posiłków, snu, zabawy. Ale moim zdaniem warto ją czytać wtedy kiedy ma się już dzidzię u boku i na bieżąco stosować do wskazówek.:tak:
 
Witaj stysiapysia wśród kwietniówek.

Dzięki serdeczne pat848 za książkę, szybko ją sobie druknę i zabieram sie do lektury.

Lene 55 strasznie miłe pozdrowienia i ja pozdrawiam również.
 
Nenius widzę, że lekarze znowu się różnią poglądami. Mój gin kazał mi brać kwas foliowy do końca 17 tygodnia. Oprócz witamin oczywiście.

Witam nową kwietniówkę!!
 
reklama
Witajcie!
Jestem nowiutka na forum i to jest mój pierwszy post.
Dowiedziałam się 3 tygodnie temu ze będę mamą :) Wtedy to na USG zobaczyłam mojego malucha i jego bijące serduszko. termin mam na 29 kwietnia :) więc w teorii łapie się do kwietniówe.
mam nadzije ze dzieki temu forum będzie mi łatwiej przezyć wszystkie trudne chwile na obczyżnie.
pozdrawim was dziewczyny serdecznie :-)
 
Do góry