reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Wrócilam z zakupów - zakupy udane kupilam sobie wkoncu szafki nocne ;-) i nowe staniczki :-)
Teraz siedze i mnie cale plecy bola...:baffled:

Witam nowa mamusie...

Sorga tak mi przykro ...

Super ze wkoncu cos sie wyjasnilo... Tak trzymac dziewczyny jestesmy wkoncu KWIETNIÓWKI wiec musimy trzymac sie RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!

Ide odgrzac bigosik :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też cieszę się z porozumienia na forach Marcówkowo - Kwietniówkowych:-) Najważniejsze wg mnie to wierzyć w dobre intencje piszących - ale też mieć świadomość, że Sieć sprzyja oszustom:baffled:

Mnie bardzo pomaga forum - fajnie wiedzieć, że wspólnie przeżywamy takie ważne chwile naszego życia, podobne radości, wątpliwości, niepokoje...

A ochotę ogromną mam w tej chwili na cheesa z dużą ilością sosu i kukurydzy - raczej bez szans już tego wieczora. Te jedzeniowe zachcianki to dla mnie zupełna nowość - kiedyś jadałam szybko, rzadko i byle jak - a teraz znajduję pewien rodzaj przyjemności w pałaszowaniu pyszności. Tylko obawiam się swojej wagi:baffled:
 
Miotlica ja też sie troszku boje bo kiedys też jadłam byle jak teraz dbam o siebie i z tego dbania przed ciążą udało mi wię już przytyc... u mnie brzuch normalnie już widac, dzis pochwaliłam sie znajomej, że jestem w ciąży że idzie 2 miesiąc...ona w szoku,bo myslała, że to już z 5 ....hihihi
 
a ja zmienię temat i zapytam o USG w 12 - 13 tyg. z badaniem przezierności karku i o test PAPP-a. Czy któraś z Was zamierza robić te badania? Macie moze jakieś polecone adresy w Wawie, gdzie dobrze to robią? Bo o cenę sie nie pytam - średnio 370 - 500 zł podobno kosztuje.
 
mi sie wydaje,ze badania przezierności karku robi lekarz w ramach zwykłego usg... chociaz nie znam sie...i chetnie bym tez sie Was dziewczyny zapytała,czy za takie badanie płaci sie dodatkowo ? czy tylko za usg?
 
SaaRaa badanie przezierności karku est całkowicie bezpieczne i lekarz dokonuje pomiaru podczas badania USG, wykonuje się to rutynowo między 11-14 tygodniem ciąży :)
tak wyczytałam na forum babyboom bo też mnie to interesowało...
 
:-)dobry wieczor :-)

przeziernosc karku robi sie w trakcie USG w okolicach 12 tygodnia, test PAPPa mnie nie interesowal wiec nie wiem :tak:

aja jutro ide na USG, mysle ze tym razem bedzie widac dzidziola :tak:

spokojnej nocy zycze kwietnioweczki
 
Stjepa powodzonka jutro :D daj znac jutro koniecznie jak malenstwo :D
alka303 no tak własnie myslałam :) ja juz te badanie bede miała na najblizszej wizycie (16wrzesnia),bo wtedy wypada jakos 13 tydzien :) Mam nadzieje,ze wszystko ok bedzie ;)
 
Sofik...ja nie mam szafki nocnej ani jednej :| jeszcze sie nie dorobiłam :D Mam w koncu malenka szafe u siebie w sypialni :) jednak nie bede chyba szafki nocnej kupowac, bo zostawie miejsce na lozeczko ;)
Moja siostra smieje sie,ze musi byc dziewczynka...to nie bede musiała przemalowywac scian w sypialni ,bo mam mocno rozowo-lekko rozowe ;) i mam baletnice na scianie...:) czyli jak urodzi sie chlopiec, to od razu przemalowujemy :|
 
reklama
Sofik...ja nie mam szafki nocnej ani jednej :| jeszcze sie nie dorobiłam :D Mam w koncu malenka szafe u siebie w sypialni :) jednak nie bede chyba szafki nocnej kupowac, bo zostawie miejsce na lozeczko ;)
Moja siostra smieje sie,ze musi byc dziewczynka...to nie bede musiała przemalowywac scian w sypialni ,bo mam mocno rozowo-lekko rozowe ;) i mam baletnice na scianie...:) czyli jak urodzi sie chlopiec, to od razu przemalowujemy :|

My mieszkamy w nowym domku poł roku i nie mam szafy :baffled: tylko moja corka ma komode i szafe...
Ja mam wszytko na przewijaku dla dziecka(jest drewniany) i takie staleza metalowe na wieszaki... Ale mysle ze do narodzin dziecka zrobimy wkoncu szafe wnekowa;-) i zwonimy przewijak...
A te szafki przy łożku moga tez byc uzyte gdzie indziej bo to takie nietypowe kupilam ;-)
Sciany mam narzie wszedzie kremowe wiec na razie mam spokoj, z malowaniem ale chyba za jakies pol roku tzreba bedzie cosik zmienic , przed narodzinami zeby potem nie robic remonciku...
Tylko to jest najwiekszy kroblem jaki kolr, mysle ze jak przyjedize moja kuznka (ona sie na tym zna , swoj dom pieknie zrobila ) to mzoe mi doradzi a potem sie zrobi, jak przyjdzie na to pora i czas...

Po raz setny ogladam film: Nigdy w zyciu!!!!:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry