reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto za zamkniętym? lista chętnych lipcówek:)

reklama
witam chcialabym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc abym dolaczyla do watku zamknietego, czy jeszcze troszeczke musze poczekac:-)pozdrawiam
 
Czy można dołączyć do grona "zamkniętych"? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź:tak: Może się uda przed rozpakowaniem:tak:
 
Chcialabym dolaczyc do mam ktore maja dostep do watku zamknietego :tak: Czy istnieje taka mozliwosc?Pozdrawiam
 
Andula , myślę że Sylcia 31 dołączy Cię do wątku zamkniętego. Może napisz jej wiadomość na prv - będzie szybciej :-)
 
Witam ! Na forum jestem już od maja 2008 jednak przez jakiś czas nie miałam dostępu do internetu więc same rozumiecie. Czy jest mozliowśc żebym mogła dołączyć do wątku zamkniętego. Narazie mam mało postów bo to zależy od dnia i humorku mojego synka ale obiecuję poprawę :)
 
reklama
Surv dzięki.

Dostałam jeszcze 2 prośby o dostęp do zmkniętego od Aduli i nea3. Proszę wypowiedżcie się czy zgadzacie się na ten dostęp dla tych osób, nie chcę sama decydować ;-):-)
 
Do góry