reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto za zamkniętym? lista chętnych lipcówek:)

reklama
Dziewczyny, odnośnie zamkniętego, gdzieś wcześniej ustaliłyśmy że mogą dołączać osoby które są już z nami od jakiegoś czasu i piszą co najmniej miesiąc, więc Haszi, i Oleńka raczej będą musiały zaczekać.
 
Jasne :) też tak sobie pomyślałam ale zawsze można spróbować :p
Nie zamierzam stąd znikać więc sobie poczekam :)
 
Kate nie wiem czy to ma znaczenie bo na liscie napisałaś moj nick z duzej litery a zalogowana jestem na forum jako renia77 (mała renia małą literą:-))
 
reklama
jak dobrze, że Sylcia napisała, jak ma być z tą listą bo sama się zastanawiałam czy nowe dziewczyny zapisywać, ale nie chciałam decydować i nikogo według mojego widzimisię dyskwalifikować:sorry2: tak więc te Dziewczyny, które nie mają odpowiedniego stażu:-), muszę usunąć, ale jak widać i tak pewnie niedługo do nas dołączycie :laugh2:
1.KATE23
2.Kicrym
3.Rudka
4.Dorka28
5.renia77
6.Mamabartka
7.Liwus
8.beaa
tak ogólnie to sądzę, że na tym etapie lista zostanie zamknięta i taką jutro wyślę do Sylci, a reszta Dziewczyn na razie musi poczekać:-p Renia odnośnie tych małych i wielkich liter to jak tworzyłam listę jakoś tak odruchowo pisałam nicki z wielkich liter i myślę, że Sylcia wiedziałaby o kogo mi chodzi, jednak zdecydowałam się poprawić, żeby ostatecznie nie wyszło, że coś pomyliłam i narobiłam niepotrzebnego zamieszania:dry: dzięki za uwagę:-D
 
Do góry