reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

reklama
Właśnie na NK widziałam zdjęcie malutkiej Oliwi Kari26
Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!! dla nowej rozpakowanej mamusi
 
witam, nie było mnie raptownie 3 dni a tu już tyle dziewczyn rozpakowanych, gratuluję wszystkim mamusiom
na razie nadrobiłam tylko ten wątek i zmykam spaciu korzystając że moje maleństwo też smacznie śpi :-)

no i jeszcze chciałam przekazać dobrą nowinę od mili:
"Urodziłam synka SN, waga 3750, 56 cm - o 17,30" czyli 12 września urodził się kolejny dzieciaczek :-D jeszcze raz gratki mili
 
Gratuluje wszystkim mamom i ogłaszam że 6.09 o godzinie 9.45 przez CC urodziła się moja córeczka Wiktoria 51cm waga 2170troszke mi zajmie zanim nadrobie zaległości na forum bo dopiero wczoraj wyszłam ze szpitala bo malutka była w inkubatorze bo marzła ale jest już w domku cała i zdrowa :) powodzenia i pozdrowienia dla wsyztskich mam
 
Witam Was Wszystkie serdecznie w niedzielny poranek.Chciałam podziękować za gratulacje i życzyć pozostałym Wrześniówkom szczęśliwych rozwiązań a tym,które już są Mamusiami życzyć by ich Skarby zdrowo się chowały:-) W piątek wyszłyśmy z nasza Rozalką ze szpitala, rozkochała nas w sobie do SZALEŃSTWA!.Cudownie jest być Mamą i Tatą:-D Pozdrawiam!!!!!!
 
reklama
Do góry