reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

Wszystkim serdecznie gratuluję i oznajmiam że:
Wczoraj o 23:30 Karotka urodziła (sn )córeczkę Sarę.Malutka waży 2720 i ma 52 cm:-):-):-):-)
GRATULUJĘ KAROTKO!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja gratuluję wszystkim nowym Mamusiom!! A jeszcze nierozpakowanym życzę pomyślnego rozwiązania:-)
I chciałam jednocześnie zameldować, że 20.09.2009 urodziłam przez CC o godz. 11.45 cudownego synka Stasia:-):-) 3810g i 60cm, 10/10pkt:-) dziś wróciliśmy do domu, bo Maluszek miał antybiotyk, niestety urodził się z jakąś paskudną ropną wysypką i nikt nie wie z czego się to wzięło:eek: Ale wszystko jest już dobrze i miejmy nadzieję, że tak zostanie;-)
 
gratulacje
och muszę listę uzuepłnić bo się uzbierało:-)
a tymczasem

26.09.2009 filantropek76
w .. tygodniu ciąży
urodziła córeczkę Helenkę
długość/waga: 56 cm/3690 g
Poród (SN;CC): ??

gratulacje
 
Godzina 24.00 zaczynają się skurczygnaty...ale nam się chce spać...ciepła kąpiel...hmm może przejdzie?...a tu skurczygnat raz co 7 minut, raz co 9, raz co 4...no to druga ciepła kąpiel i znowu co 5,co 6...2.00 w nocy, hasło: PAKUJEMY SIĘ I JEDZIEMY!...na miejscu rejestracja, wywiadzik, zmiana strojów i spokojnie zmierzamy do sali porodowej, KTG, skurczygnaty się wystaraszyły i zelżały...ale jedziemy dalej...tj. żona, bo ja odpadłem ze zmęczenia w fotelu...ale miała co robić, drabinki, buju buju, hopsa hopsa na gumowym potworze...budzą mnie słowa: WSTAWAJ, NA FOTELU MI WYGODNIEJ...ja tymczasem, na stojąco uciekam od objęć Morfeusza...wpada lekarz i mowi: DO 8 PANI URODZI, JUŻ NIEDŁUGO...za niedługo wpada położna ze sprzętem... z żoną zerkamy na siebie: NIE ZA SZYBKO? ZE STASIEM CAŁY DZIEŃ SIĘ ZESZŁO...zaraz znowu przychodzi położna Lucyna: ZAPRASZAM NA FOTEL,RODZIMY! PANA PROSZĘ NA PRAWO...PRZEMY...ODDYCHAMY...SPOKOJNIE...PRZEMY...ODDYCHAMY...A TERAZ MOCNO PRZEMY,MOCNO,MOCNOOOOO...i tak oto dzisiaj przyszła na nasz Świat o godzinie 6.05 rano nasza córka Sabinka, drobniutka, ale silna i zdrowa. 2720g,51cm, 10/10pkt.:-)
Pozdrowienia śle Wam Carioca77 z Sabinką, no i ja ze Stasiem
 
reklama
Hey
I nie zdążyłam zapisa telefonu a moja córcia urodziła się 14.09 o godzinie 3-55
W pierwszych chwilach życia ważyła 2950g i mierzyła 51cm
Oczywiście urodziłam naturalnie i to expresowo bo pierwszy ból złapał mnie przed 00-00 a o 3-55 miałam już mojego cudownego aniołka na brzusiu:)
Milenka miała jakąś infekcję także zostałyśmy jeszcze tydzien w szpitalu
Nie mam netu w domu i nie miałam czasu by iśc do mamy
Dziś pierwsyz raz Milenka jest u babci a ja korzystając z pomocy uzupełniam braki
Pozdrawiam wszytskie mamusie te rozpakowane i te które czekjaą na ten wyjątkowy dzien
 
Do góry