reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

dziewczyny gratulacje wielkie :-)
jak tak czytam o kolejnych rozpakowanych to najchętniej już bym stawiła się w szpitalu i; " tnij pan, wyciągaj cokolwiek, ja chcę już mieć małą przy sobie"
 
reklama
wiem wiem Michasia :-) ja nie mam co narzekać zwłaszcza że co dzień skurcze mam jakieś tam, że coś się dzieje
Podziwiam Was (poterminowe) siły, ja chyba bym ześwirowała :szok:
 
Kizi urodzila, a dopiero wczoraj czytalam, ze sie martwi, ze przenosi;) gratulacje!!!! teraz ja sie martwie, wiec mam nadzieje, ze np. jutro dam znac, ze juz po;) hhi (watpie)
 
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAMUSIEK!!!! NIECH MALUSZKI DOSTARCZAJĄ SAMEJ RADOŚCI.


A do końca września tylko 13 dni i nasz miesiąc się zakończy. Ahhhh jak ten czas leci mimo, że ta końcówka ciąży dłuży mi się strasznie to jak patrzę na datę to robię wielkie :szok:
 
reklama
Do góry