reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masia pięknie naprodukowałaś :tak:Teraz trzymam kciuki za udany sexik na szkiełku :-) i czekam na dobre wieści w czwartek. Odpoczywaj i przygotuj się na przyjęcie swoich maleństw w sobotę.
 
reklama
masia już trzymam &&& za cudne zarodeczki :-)
a mi już lepiej :-) skupiłam się na zbliżającym się crio ...można powiedzieć, że to już w przyszłym miesiącu ( za niecałe 2 godz mamy już maj ). Postanowiłam schudnąć ;-) choć jeszcze nie wiem jak
 
wybaczcie jeszcze jedno głupie może pytanie : skąd dokładnie wiedziałyście kiedy macie owulację ? robiłyście testy czy obserwacja usg?
 
Asia i asiex przykro mi ... Głowa do góry.
asia pytałas jak to jest w uk więc 1 poszłam do przychodni po skierowanie do kliniki a tam trochę badań 4 iui 6 tyg przerwy miedzy wizytami i tak 2 lata do decyzji o ivf a potem to już szybciutko. Ale nie refundacja tutaj ivf komuś kto to już robił prywatnie lub ma już dziecko :(
Roxii kochana co u ciebie jak ty się czujesz?
 
Magda m miło mi cię poznać.
olecta myśle ze już za pare dni zobaczysz upragnione dwie kreski. A przy ciąży biochemicznej beta idzie w dół a nie do góry . Jeśli moge zapytać to czemu za każdym razem robiłas PGd ? I ile za to placilas? Ja teraz musze zrobić badanie HLA i jak to niczego nie pokaże to tez musze robić PGd a w uk to koszt 15 tys ale robią wiecej badań niż w Polsce podobno .
 
masia no widzisz, a tak się bałaś,że masz mało jajek! :-) ale super!trzymam za piękne 7 zarodeczków!!!
malinuś słyszałaś serduszko? a który ty masz tydzień?ale to musi być fajne uczucie, nie mogę się doczekać :tak:
 
Czesc Dziewuszki,

Asia, ja podchodzilam do crio na cyklu naturalnym. Mialam sie zglosic w 12dc na podgladanko i zbadanie poziomu LH oraz estradiolu. Lekarka zadecydowala o podaniu ovitrelle. Owulacja byla 36godzin pozniej. Nastepnie crio bylo po tylu dnach ile dni mialy zarodeczki.

Zycze Wam wszystkim udanego i cieplego dllugiego week end'u.:-)
 
reklama
Do góry